lat|eng
Насловна > Резултати
Група: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |

МЛАЂИ ПИОНИРИ/Регионална лига У13/Група 5
1.КК Колубара ЛА 2003 - 212111745:42723
2.КК Абба (Барич)12102539:40722
3.КК Флеш 21266462:46518
4.КК Барајево1266483:48318
5.КК Шампион БГД1257462:48417
6.КК Рас 612210338:57914
7.КК Горица12210362:54614
62067 КК Шампион БГД : КК Колубара ЛА 2003 - 2 37 : 63
24.01.2019
19:50
Филозофски факултет ( Чика Љубина 20)
62069 КК Флеш 2 : КК Рас 6 47 : 20
19.01.2019
14:35
12. Гимназија ( Војводе Степе 82)
62070 КК Барајево : КК Горица 43 : 10
20.01.2019
09:30
Балон средње школе (Барајево) ( Светосавска 4а)
КК Абба (Барич) - слободна екипа
62071 КК Колубара ЛА 2003 - 2 : КК Горица 72 : 17
27.01.2019
14:30
Стара хала (Лазаревац) ( Слободана Козарева 1)
62072 КК Рас 6 : КК Барајево 39 : 43
18.02.2019
20:40
13. Гимназија ( Љешка 47)
62074 КК Шампион БГД : КК Абба (Барич) 37 : 44
27.01.2019
11:50
Филозофски факултет ( Чика Љубина 20)
КК Флеш 2 - слободна екипа
62075 КК Абба (Барич) : КК Колубара ЛА 2003 - 2 39 : 60
23.02.2019
10:45
14. Октобар (Барич) ( Обреновачки друм 132)
62076 КК Флеш 2 : КК Шампион БГД 51 : 41
23.02.2019
16:10
12. Гимназија ( Војводе Степе 82)
62078 КК Горица : КК Рас 6 31 : 33
24.02.2019
15:00
Вук Караџић (Сремчица) ( Школска 4)
КК Барајево - слободна екипа
62079 КК Колубара ЛА 2003 - 2 : КК Рас 6 66 : 27
03.03.2019
14:30
Стара хала (Лазаревац) ( Слободана Козарева 1)
62081 КК Шампион БГД : КК Барајево 41 : 36
03.03.2019
11:50
Филозофски факултет ( Чика Љубина 20)
62082 КК Абба (Барич) : КК Флеш 2 55 : 27
02.03.2019
10:30
14. Октобар (Барич) ( Обреновачки друм 132)
КК Горица - слободна екипа
62083 КК Флеш 2 : КК Колубара ЛА 2003 - 2 26 : 55
10.03.2019
17:25
12. Гимназија ( Војводе Степе 82)
62084 КК Барајево : КК Абба (Барич) 24 : 48
14.03.2019
19:20
Балон средње школе (Барајево) ( Светосавска 4а)
62085 КК Горица : КК Шампион БГД 37 : 28
10.03.2019
15:00
Вук Караџић (Сремчица) ( Школска 4)
КК Рас 6 - слободна екипа
62088 КК Шампион БГД : КК Рас 6 55 : 28
17.03.2019
11:50
Филозофски факултет ( Чика Љубина 20)
62089 КК Абба (Барич) : КК Горица 43 : 20
17.03.2019
10:45
14. Октобар (Барич) ( Обреновачки друм 132)
62090 КК Флеш 2 : КК Барајево 60 : 32
17.03.2019
14:45
12. Гимназија ( Војводе Степе 82)
КК Колубара ЛА 2003 - 2 - слободна екипа
62091 КК Барајево : КК Колубара ЛА 2003 - 2 49 : 50
24.03.2019
09:45
Балон средње школе (Барајево) ( Светосавска 4а)
62092 КК Горица : КК Флеш 2 32 : 40
24.03.2019
15:00
Вук Караџић (Сремчица) ( Школска 4)
62093 КК Рас 6 : КК Абба (Барич) 19 : 43
27.03.2019
19:45
13. Гимназија ( Љешка 47)
КК Шампион БГД - слободна екипа
62095 КК Колубара ЛА 2003 - 2 : КК Шампион БГД 62 : 43
28.03.2019
17:00
Стара хала (Лазаревац) ( Слободана Козарева 1)
62097 КК Рас 6 : КК Флеш 2 18 : 43
31.03.2019
11:30
13. Гимназија ( Љешка 47)
62098 КК Горица : КК Барајево 42 : 47
31.03.2019
15:00
Вук Караџић (Сремчица) ( Школска 4)
КК Абба (Барич) - слободна екипа
62099 КК Горица : КК Колубара ЛА 2003 - 2 45 : 29
07.04.2019
15:00
Вук Караџић (Сремчица) ( Школска 4)
62100 КК Барајево : КК Рас 6 68 : 30
07.04.2019
10:00
Балон средње школе (Барајево) ( Светосавска 4а)
62102 КК Абба (Барич) : КК Шампион БГД 32 : 23
06.04.2019
16:30
14. Октобар (Барич) ( Обреновачки друм 132)
КК Флеш 2 - слободна екипа
62103 КК Колубара ЛА 2003 - 2 : КК Абба (Барич) 77 : 44
14.04.2019
12:00
Стара хала (Лазаревац) ( Слободана Козарева 1)
62104 КК Шампион БГД : КК Флеш 2 36 : 29
11.04.2019
19:45
Филозофски факултет ( Чика Љубина 20)
62106 КК Рас 6 : КК Горица 42 : 37
13.04.2019
11:20
13. Гимназија ( Љешка 47)
КК Барајево - слободна екипа
62107 КК Рас 6 : КК Колубара ЛА 2003 - 2 32 : 63
12.05.2019
10:30
13. Гимназија ( Љешка 47)
62109 КК Барајево : КК Шампион БГД 46 : 22
25.04.2019
19:30
Балон средње школе (Барајево) ( Светосавска 4а)
62110 КК Флеш 2 : КК Абба (Барич) 29 : 43
05.05.2019
15:45
12. Гимназија ( Војводе Степе 82)
КК Горица - слободна екипа
62111 КК Колубара ЛА 2003 - 2 : КК Флеш 2 75 : 37
04.05.2019
15:00
Стара хала (Лазаревац) ( Слободана Козарева 1)
62112 КК Абба (Барич) : КК Барајево 51 : 39
07.05.2019
20:15
Јован Јовановић Змај (Обреновац) ( Цара Лазара 2)
62113 КК Шампион БГД : КК Горица 59 : 33
04.05.2019
13:15
Филозофски факултет ( Чика Љубина 20)
КК Рас 6 - слободна екипа
62116 КК Рас 6 : КК Шампион БГД 23 : 40
11.05.2019
14:00
13. Гимназија ( Љешка 47)
62117 КК Горица : КК Абба (Барич) 25 : 54
11.05.2019
15:00
Вук Караџић (Сремчица) ( Школска 4)
62118 КК Барајево : КК Флеш 2 25 : 17
16.05.2019
19:20
Балон средње школе (Барајево) ( Светосавска 4а)
КК Колубара ЛА 2003 - 2 - слободна екипа
62119 КК Колубара ЛА 2003 - 2 : КК Барајево 73 : 31
18.05.2019
15:00
Стара хала (Лазаревац) ( Слободана Козарева 1)
62120 КК Флеш 2 : КК Горица 56 : 33
18.05.2019
16:55
12. Гимназија ( Војводе Степе 82)
62121 КК Абба (Барич) : КК Рас 6 43 : 27
19.05.2019
11:20
14. Октобар (Барич) ( Обреновачки друм 132)
КК Шампион БГД - слободна екипа