lat|eng
Насловна > Резултати
ОМЛАДИНЦИ/Регионална лига
1.КК ИБЦ1082788:59818
2.КК Беко1082826:64418
3.КК Риверс БМ1073796:67417
4.КК Борац Земун880689:53016
5.КК Парагон (Лазаревац)1156826:84016
6.КК Младеновац1064707:65716
7.КК Горица963630:55915
8.КК Реал Београд1138752:76814
9.КК Церак12210566:80014
10.КК Рас1129589:86213
11.КК Умка Џез1028526:75212
12.КК Еко Спорт835524:53511
87119 КК ИБЦ : КК Парагон (Лазаревац) 92 : 49
23.11.2023
15:30
Хала Шумице ( Устаничка 125/И)
Михајло Гаврилоски, Делегат: Драган Панић
87120 КК Беко : КК Младеновац 93 : 70
14.11.2023
21:20
Хала Падинска Скела ( Дејана Смиљковића 121)
Алекса Игњатовић, Вук Чанак, Делегат: Александар Тодоровић
87121 КК Рас : КК Церак 46 : 77
11.11.2023
21:00
Бранко Ћопић ( Видиковачки венац 73)
Хелена Маринковић, Тијана Војводић, Делегат: Небојша Лазаревић
87122 КК Еко Спорт : КК Реал Београд 85 : 73
15.11.2023
21:30
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
Стеван Гуџулић, Богдан Мрдељић, Делегат: Драгослав Веланац
87123 КК Борац Земун : КК Умка Џез 97 : 72
13.11.2023
18:15
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Страхиња Стаменковић, Далибор Шуштершић, Делегат: Горан Радовановић
87124 КК Риверс БМ : КК Горица 63 : 55
15.11.2023
19:20
НБГД Халл ( Савски насип 7)
Душко Милаковић, Страхиња Стаменковић, Делегат: Алекса Симић
87125 КК ИБЦ : КК Беко 86 : 67
20.11.2023
21:20
Хала Падинска Скела ( Дејана Смиљковића 121)
Страхиња Стаменковић, Делегат: Александар Тодоровић
87126 КК Умка Џез : КК Риверс БМ 40 : 76
21.11.2023
21:10
Доситеј Обрадовић (Умка) ( Милије Станојловића 10)
Никола Младеновић, Филип Младеновић, Делегат: Драгослав Веланац
87127 КК Реал Београд : КК Борац Земун 53 : 68
23.11.2023
21:30
Спортски центар Милан Гуровић ( Колумбова 8, Сурчин)
87128 КК Церак : КК Еко Спорт 55 : 45
19.11.2023
17:15
14. Октобар ( Гочка 40)
Никола Младеновић, Вукашин Толић, Делегат: Драгиша Варава
87129 КК Младеновац : КК Рас 86 : 59
27.11.2023
19:15
Спортски центар Ми и Ми (Младеновац) ( Николе Тесле 34)
87130 КК Парагон (Лазаревац) : КК Горица 69 : 79
18.11.2023
18:00
СРЦ Колубара - Стара хала (Лазаревац) ( Хиландарска 1)
Никола Благојевић, Стефан Милић, Делегат: Дејан Јевтић
87131 КК Беко : КК Парагон (Лазаревац) 95 : 72
28.11.2023
21:20
Хала Падинска Скела ( Дејана Смиљковића 121)
87132 КК Рас : КК ИБЦ 45 : 82
30.11.2023
22:00
Бранко Ћопић ( Видиковачки венац 73)
87133 КК Еко Спорт : КК Младеновац 59 : 63
26.11.2023
16:20
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
87134 КК Борац Земун : КК Церак 77 : 38
29.11.2023
21:30
Сава Шумановић (Алтина) ( Добановачки пут 107)
87135 КК Риверс БМ : КК Реал Београд 93 : 69
26.11.2023
16:20
НБГД Халл ( Савски насип 7)
87136 КК Горица : КК Умка Џез 81 : 39
26.11.2023
13:20
Балон Клуб Стефан (Сремчица) ( Капетана Дерока бб)
87137 КК ИБЦ : КК Еко Спорт 71 : 44
06.12.2023
21:40
Вељко Дугошевић ( Милана Ракића 41)
Владимир Јевтовић, Мирко Весковић, Делегат: Ђорђе Илић
87138 КК Беко : КК Рас 103 : 53
03.12.2023
18:00
Хала Падинска Скела ( Дејана Смиљковића 121)
Павле Димитријевић, Делегат: Мирко Ненадић
87139 КК Реал Београд : КК Горица 64 : 68
05.12.2023
21:20
Спортски центар Милан Гуровић ( Колумбова 8, Сурчин)
Мирко Весковић, Огњен Ћурчић, Делегат: Александар Кнежевић
87140 КК Церак : КК Риверс БМ 46 : 86
06.12.2023
19:20
НБГД Халл ( Савски насип 7)
Душко Милаковић, Далибор Шуштершић, Делегат: Ђорђе Илић
87141 КК Младеновац : КК Борац Земун 77 : 84
14.12.2023
20:20
Спортски центар Ми и Ми (Младеновац) ( Николе Тесле 34)
87142 КК Парагон (Лазаревац) : КК Умка Џез 97 : 56
02.12.2023
18:00
СРЦ Колубара - Стара хала (Лазаревац) ( Хиландарска 1)
87143 КК Рас : КК Парагон (Лазаревац) 81 : 76
13.12.2023
21:20
Спортски центар Раковица ( Вишевачка 2)
Мирко Весковић, Стеван Гуџулић, Делегат: Ђорђе Илић
87144 КК Еко Спорт : КК Беко 78 : 74
24.01.2024
21:30
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
Немања Кривокућа, Огњен Ћурчић, Делегат: Милена Главан
87145 КК Борац Земун : КК ИБЦ 93 : 78
24.01.2024
17:20
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Димитрије Карановић, Стеван Гуџулић, Делегат: Горан Радовановић
87146 КК Риверс БМ : КК Младеновац 89 : 61
13.12.2023
19:20
НБГД Халл ( Савски насип 7)
Огњен Ћурчић, Богдан Мрдељић, Делегат: Алекса Симић
87147 КК Горица : КК Церак 80 : 43
08.12.2023
19:00
Балон Клуб Стефан (Сремчица) ( Капетана Дерока бб)
Мирко Весковић, Лука Миљковић, Делегат: Драгослав Веланац
87148 КК Умка Џез : КК Реал Београд 56 : 74
24.12.2023
17:40
Доситеј Обрадовић (Умка) ( Милије Станојловића 10)
Богдан Мрдељић, Марко Вукчевић, Делегат: Драгослав Веланац
87149 КК ИБЦ : КК Риверс БМ 82 : 68
26.12.2023
21:45
Вељко Дугошевић ( Милана Ракића 41)
Немања Кривокућа, Огњен Ћурчић, Делегат: Слободан Каличанин
87150 КК Беко : КК Борац Земун
87151 КК Рас : КК Еко Спорт 47 : 77
20.12.2023
21:45
Бранко Ћопић ( Видиковачки венац 73)
Лука Максимовић, Петар Милановић, Делегат: Бојан Драшкић
87152 КК Церак : КК Умка Џез 41 : 52
28.12.2023
21:15
Доситеј Обрадовић (Умка) ( Милије Станојловића 10)
87153 КК Младеновац : КК Горица 73 : 58
26.01.2024
17:15
Спортски центар Љубомир Ивановић Геџа (Младеновац) ( Вука Караџића 73)
Вукан Спасојевић, Ана Старинчевић, Делегат: Милорад Поповић
87154 КК Парагон (Лазаревац) : КК Реал Београд 98 : 93
17.12.2023
18:00
СРЦ Колубара - Стара хала (Лазаревац) ( Хиландарска 1)
87155 КК Еко Спорт : КК Парагон (Лазаревац) 57 : 69
25.12.2023
21:30
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
Мирко Весковић, Огњен Ћурчић, Делегат: Небојша Лазаревић
87156 КК Борац Земун : КК Рас 104 : 72
23.12.2023
20:15
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Никола Младеновић, Видан Перуничић, Делегат: Горан Радовановић
87157 КК Риверс БМ : КК Беко 67 : 77
17.01.2024
19:20
НБГД Халл ( Савски насип 7)
Петар Јанкулоски, Тијана Војводић, Делегат: Алекса Симић
87158 КК Горица : КК ИБЦ 67 : 64
20.01.2024
15:20
Вељко Дугошевић ( Милана Ракића 41)
87159 КК Умка Џез : КК Младеновац 65 : 72
25.01.2024
21:15
Доситеј Обрадовић (Умка) ( Милије Станојловића 10)
Лука Миљковић, Богдан Мрдељић, Делегат: Драгослав Веланац
87160 КК Реал Београд : КК Церак 68 : 48
25.12.2023
21:20
Спортски центар Милан Гуровић ( Колумбова 8, Сурчин)
Видан Перуничић, Марко Дангубић, Делегат: Александар Кнежевић
87161 КК ИБЦ : КК Умка Џез 93 : 51
15.02.2024
17:00
Вељко Дугошевић ( Милана Ракића 41)
Немања Кривокућа, Душко Милаковић, Делегат: Љиљана Благојевић
87162 КК Беко : КК Горица 91 : 66
30.01.2024
21:20
Хала Падинска Скела ( Дејана Смиљковића 121)
Немања Кривокућа, Огњен Ћурчић, Делегат: Александар Тодоровић
87163 КК Рас : КК Риверс БМ
87164 КК Еко Спорт : КК Борац Земун
87165 КК Младеновац : КК Реал Београд 68 : 48
01.02.2024
17:15
Спортски центар Љубомир Ивановић Геџа (Младеновац) ( Вука Караџића 73)
Павле Цветић, Вукан Спасојевић, Делегат: Милорад Поповић
87166 КК Парагон (Лазаревац) : КК Церак 81 : 41
27.01.2024
11:00
СРЦ Колубара - Нова хала (Лазаревац) ( Хиландарска ББ)
Стефан Милић, Лука Васиљевић, Делегат: Дејан Јевтић
87167 КК Борац Земун : КК Парагон (Лазаревац) 87 : 62
06.02.2024
21:45
Сава Шумановић (Алтина) ( Добановачки пут 107)
Марко Пауновић, Лука Максимовић, Делегат: Александар Вранеш
87168 КК Риверс БМ : КК Еко Спорт 83 : 79
07.02.2024
19:20
НБГД Халл ( Савски насип 7)
Душко Милаковић, Тијана Војводић, Делегат: Алекса Симић
87169 КК Горица : КК Рас 76 : 53
01.02.2024
19:00
Балон Клуб Стефан (Сремчица) ( Капетана Дерока бб)
Енвер Мелић, Вукашин Толић, Делегат: Драгослав Веланац
87170 КК Умка Џез : КК Беко 43 : 71
08.02.2024
21:20
Доситеј Обрадовић (Умка) ( Милије Станојловића 10)
Лука Максимовић, Милош Николић, Делегат: Драгослав Веланац
87171 КК Реал Београд : КК ИБЦ 72 : 74
06.02.2024
17:00
Спортски центар Милан Гуровић ( Колумбова 8, Сурчин)
Мирко Весковић, Никола Спасић, Делегат: Александар Кнежевић
87172 КК Церак : КК Младеновац 35 : 71
08.02.2024
17:20
Спортски центар Љубомир Ивановић Геџа (Младеновац) ( Вука Караџића 73)
Павле Цветић, Вукан Спасојевић, Делегат: Милорад Поповић
87173 КК ИБЦ : КК Церак 66 : 42
17.02.2024
13:10
Вељко Дугошевић ( Милана Ракића 41)
Никола Младеновић, Никола Ђокић, Делегат: Ненад Николић
87174 КК Беко : КК Реал Београд 75 : 56
12.02.2024
21:20
Хала Падинска Скела ( Дејана Смиљковића 121)
Александар Лазић, Вукашин Толић, Делегат: Александар Тодоровић
87175 КК Рас : КК Умка Џез 50 : 52
13.02.2024
22:00
Бранко Ћопић ( Видиковачки венац 73)
Љубомир Марковић, Милош Прица, Делегат: Небојша Лазаревић
87176 КК Еко Спорт : КК Горица
87177 КК Борац Земун : КК Риверс БМ 79 : 78
14.02.2024
21:45
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Димитрије Карановић, Стеван Гуџулић, Делегат: Горан Радовановић
87178 КК Парагон (Лазаревац) : КК Младеновац 67 : 66
18.02.2024
14:00
СРЦ Колубара - Стара хала (Лазаревац) ( Хиландарска 1)
Никола Благојевић, Стефан Милић, Делегат: Жељко Делић
87179 КК Риверс БМ : КК Парагон (Лазаревац) 93 : 86
21.02.2024
19:20
НБГД Халл ( Савски насип 7)
Видан Перуничић, Петар Милановић, Делегат: Александар Кнежевић
87180 КК Горица : КК Борац Земун
01.01.2024
87181 КК Умка Џез : КК Еко Спорт
87182 КК Реал Београд : КК Рас 82 : 35
21.02.2024
15:00
Спортски центар Милан Гуровић ( Колумбова 8, Сурчин)
Видан Перуничић, Петар Милановић, Делегат: Александар Кнежевић
87183 КК Церак : КК Беко 53 : 80
18.02.2024
17:00
Хала Падинска Скела ( Дејана Смиљковића 121)
Лука Миљковић, Павле Чепић, Делегат: Ђорђе Илић
87184 КК Младеновац : КК ИБЦ