lat|eng
Насловна > Резултати
ЈУНИОРИ/Регионална лига
1.КК Сава161511275:99031
2.КК Визура 2171251184:102629
3.ОКК Београд171251218:113629
4.КК Планет Баскет181081251:119228
5.КК Астра 181081269:122028
6.КК Беко 217981185:120526
7.КК Еко Спорт Ребрача17981221:117826
8.КК Беостајл177101128:118424
9.КК Земун 2185131195:142523
10.КК Флеш165111008:106521
11.КК ФМП Меридиан173141098:129320
12.КК Колубара ЛА 2003144101043:116118
87575 КК Флеш : КК Колубара ЛА 2003
14.04.2024
11:20
Хала Слодес ( Борска 92ф)
87576 КК Беостајл : КК Визура 2
13.04.2024
21:50
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
87577 КК Астра : КК Еко Спорт Ребрача
13.04.2024
12:15
Вук Караџић ( Таковска 41)
87578 КК Беко 2 : КК Сава
13.04.2024
20:50
Васа Пелагић ( Милана Зечара 2)
87579 КК Планет Баскет : ОКК Београд
13.04.2024
20:15
Лаза Костић ( Милентија Поповића 72)
87580 КК Земун 2 : КК ФМП Меридиан
13.04.2024
17:20
Мајка Југовића ( Градски парк 9)
87467 КК Сава : КК ФМП Меридиан 78 : 62
12.11.2023
13:50
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
87468 КК Еко Спорт Ребрача : ОКК Београд 53 : 70
13.12.2023
21:20
Хала Стар Wеллнесс ( Браће Јерковић 112)
87469 КК Визура 2 : КК Земун 2 62 : 69
12.11.2023
11:50
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
87470 КК Колубара ЛА 2003 : КК Планет Баскет 96 : 87
11.11.2023
14:00
СРЦ Колубара - Стара хала (Лазаревац) ( Хиландарска 1)
87471 КК Флеш : КК Беко 2 82 : 48
10.11.2023
12:00
Хала Слодес ( Борска 92ф)
87472 КК Беостајл : КК Астра 73 : 68
12.11.2023
18:20
Браћа Јерковић ( Стјепана Супанца 15)
87473 КК Сава : КК Еко Спорт Ребрача 85 : 72
19.11.2023
13:30
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
87474 КК Беко 2 : КК Беостајл 75 : 64
19.11.2023
12:20
Васа Пелагић ( Милана Зечара 2)
87475 КК Планет Баскет : КК Флеш 59 : 73
18.11.2023
20:15
Лаза Костић ( Милентија Поповића 72)
87476 КК Земун 2 : КК Колубара ЛА 2003 72 : 68
19.11.2023
20:20
Мајка Југовића ( Градски парк 9)
87477 ОКК Београд : КК Визура 2 71 : 54
18.11.2023
20:30
Балон Радомир Шапер ( Здравка Челара 14)
87478 КК ФМП Меридиан : КК Астра 81 : 84
18.11.2023
19:15
Баскет Ланд ( Ендија Ворхола 14)
87479 КК Еко Спорт Ребрача : КК ФМП Меридиан 81 : 78
25.11.2023
14:20
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
87480 КК Визура 2 : КК Сава 67 : 73
26.11.2023
13:50
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
87481 КК Колубара ЛА 2003 : ОКК Београд 80 : 88
25.11.2023
14:00
СРЦ Колубара - Стара хала (Лазаревац) ( Хиландарска 1)
87482 КК Флеш : КК Земун 2 89 : 69
25.11.2023
10:50
Хала Слодес ( Борска 92ф)
87483 КК Беостајл : КК Планет Баскет 53 : 61
26.11.2023
17:00
Браћа Јерковић ( Стјепана Супанца 15)
87484 КК Астра : КК Беко 2 70 : 53
27.11.2023
21:20
Хала Слодес (Мала сала) ( Борска 92ф)
87485 КК Сава : КК Колубара ЛА 2003 82 : 57
02.12.2023
11:30
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
87486 КК Еко Спорт Ребрача : КК Визура 2 69 : 62
03.12.2023
16:20
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
87487 КК Планет Баскет : КК Астра 85 : 78
02.12.2023
20:15
Лаза Костић ( Милентија Поповића 72)
87488 КК Земун 2 : КК Беостајл 74 : 63
02.12.2023
17:20
Мајка Југовића ( Градски парк 9)
87489 ОКК Београд : КК Флеш 89 : 56
02.12.2023
20:50
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
87490 КК ФМП Меридиан : КК Беко 2 65 : 87
03.12.2023
17:15
Баскет Ланд ( Ендија Ворхола 14)
87491 КК Визура 2 : КК ФМП Меридиан 87 : 68
09.12.2023
18:20
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
87492 КК Колубара ЛА 2003 : КК Еко Спорт Ребрача 94 : 100
23.01.2024
20:30
СРЦ Колубара - Стара хала (Лазаревац) ( Хиландарска 1)
87493 КК Флеш : КК Сава 51 : 79
10.12.2023
13:50
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
87494 КК Беостајл : ОКК Београд 56 : 73
26.01.2024
21:20
Браћа Јерковић ( Стјепана Супанца 15)
87495 КК Астра : КК Земун 2 76 : 55
10.12.2023
16:30
Вук Караџић ( Таковска 41)
87496 КК Беко 2 : КК Планет Баскет 63 : 64
10.12.2023
17:00
Хала Падинска Скела ( Дејана Смиљковића 121)
87497 КК Сава : КК Беостајл 92 : 63
17.12.2023
14:40
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
87498 КК Еко Спорт Ребрача : КК Флеш 68 : 58
17.12.2023
12:20
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
87499 КК Визура 2 : КК Колубара ЛА 2003 68 : 55
27.01.2024
14:00
СРЦ Колубара - Стара хала (Лазаревац) ( Хиландарска 1)
87500 КК Земун 2 : КК Беко 2 58 : 70
16.12.2023
17:20
Мајка Југовића ( Градски парк 9)
87501 ОКК Београд : КК Астра 70 : 86
17.12.2023
18:20
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
87502 КК ФМП Меридиан : КК Планет Баскет 61 : 80
17.12.2023
18:15
Баскет Ланд ( Ендија Ворхола 14)
87503 КК Колубара ЛА 2003 : КК ФМП Меридиан 71 : 86
23.12.2023
14:00
СРЦ Колубара - Стара хала (Лазаревац) ( Хиландарска 1)
87504 КК Флеш : КК Визура 2 56 : 59
23.12.2023
16:20
Бора Станковић ( Паунова 19а)
87505 КК Беостајл : КК Еко Спорт Ребрача 88 : 79
23.12.2023
18:30
Браћа Јерковић ( Стјепана Супанца 15)
87506 КК Астра : КК Сава 57 : 60
20.01.2024
16:30
Вук Караџић ( Таковска 41)
87507 КК Беко 2 : ОКК Београд 61 : 65
24.12.2023
10:20
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
87508 КК Планет Баскет : КК Земун 2 83 : 45
23.12.2023
20:15
Лаза Костић ( Милентија Поповића 72)
87509 КК Сава : КК Беко 2 92 : 56
27.01.2024
12:00
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
87510 КК Еко Спорт Ребрача : КК Астра 59 : 73
28.01.2024
16:20
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
87511 КК Визура 2 : КК Беостајл 53 : 60
05.04.2024
21:20
Браћа Јерковић ( Стјепана Супанца 15)
87512 КК Колубара ЛА 2003 : КК Флеш
87513 ОКК Београд : КК Планет Баскет 72 : 64
28.01.2024
12:20
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
87514 КК ФМП Меридиан : КК Земун 2 72 : 68
28.01.2024
18:15
Баскет Ланд ( Ендија Ворхола 14)
87515 КК Флеш : КК ФМП Меридиан 54 : 59
03.02.2024
16:25
Бора Станковић ( Паунова 19а)
87516 КК Беостајл : КК Колубара ЛА 2003 78 : 61
04.02.2024
16:10
Браћа Јерковић ( Стјепана Супанца 15)
87517 КК Астра : КК Визура 2 50 : 73
04.02.2024
19:20
Вук Караџић ( Таковска 41)
87518 КК Беко 2 : КК Еко Спорт Ребрача 66 : 63
03.02.2024
19:20
Васа Пелагић ( Милана Зечара 2)
87519 КК Планет Баскет : КК Сава 62 : 87
03.02.2024
15:30
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
87520 КК Земун 2 : ОКК Београд 72 : 78
08.02.2024
21:30
Вељко Рамадановић (Школа за ученике оштећеног вида) ( Цара Душана 143)
87521 КК Сава : КК Земун 2 105 : 66
10.02.2024
11:50
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
87522 КК Еко Спорт Ребрача : КК Планет Баскет 65 : 62
14.02.2024
21:20
Хала Стар Wеллнесс ( Браће Јерковић 112)
87523 КК Визура 2 : КК Беко 2 68 : 52
10.02.2024
12:20
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
87524 КК Колубара ЛА 2003 : КК Астра 91 : 85
13.02.2024
21:30
СРЦ Колубара - Стара хала (Лазаревац) ( Хиландарска 1)
87525 КК Флеш : КК Беостајл 38 : 59
10.02.2024
16:25
Бора Станковић ( Паунова 19а)
87526 КК ФМП Меридиан : ОКК Београд 60 : 70
11.02.2024
18:45
Баскет Ланд ( Ендија Ворхола 14)
87527 КК Беостајл : КК ФМП Меридиан 71 : 55
18.02.2024
18:20
Браћа Јерковић ( Стјепана Супанца 15)
87528 КК Астра : КК Флеш 52 : 59
17.02.2024
16:40
Вук Караџић ( Таковска 41)
87529 КК Беко 2 : КК Колубара ЛА 2003
18.02.2024
19:20
Васа Пелагић ( Милана Зечара 2)
87530 КК Планет Баскет : КК Визура 2 78 : 81
17.02.2024
20:15
Лаза Костић ( Милентија Поповића 72)
87531 КК Земун 2 : КК Еко Спорт Ребрача 50 : 95
14.03.2024
21:20
Вељко Рамадановић (Школа за ученике оштећеног вида) ( Цара Душана 143)
87532 ОКК Београд : КК Сава 61 : 67
27.03.2024
21:20
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
87533 КК Астра : КК Беостајл 69 : 39
25.02.2024
16:40
Вук Караџић ( Таковска 41)
87534 КК Беко 2 : КК Флеш 73 : 81
24.02.2024
21:00
Васа Пелагић ( Милана Зечара 2)
87535 КК Планет Баскет : КК Колубара ЛА 2003 69 : 55
24.02.2024
20:15
Лаза Костић ( Милентија Поповића 72)
87536 КК Земун 2 : КК Визура 2 48 : 79
24.02.2024
17:20
Мајка Југовића ( Градски парк 9)
87537 ОКК Београд : КК Еко Спорт Ребрача 77 : 71
24.02.2024
12:20
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
87538 КК ФМП Меридиан : КК Сава 52 : 77
25.02.2024
19:50
Баскет Ланд ( Ендија Ворхола 14)
87539 КК Еко Спорт Ребрача : КК Сава 56 : 67
03.03.2024
16:20
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
87540 КК Визура 2 : ОКК Београд 60 : 43
02.03.2024
13:20
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
87541 КК Колубара ЛА 2003 : КК Земун 2 92 : 85
03.03.2024
14:00
СРЦ Колубара - Стара хала (Лазаревац) ( Хиландарска 1)
87542 КК Флеш : КК Планет Баскет 56 : 63
02.03.2024
16:20
Бора Станковић ( Паунова 19а)
87543 КК Беостајл : КК Беко 2 81 : 73
03.03.2024
18:20
Браћа Јерковић ( Стјепана Супанца 15)
87544 КК Астра : КК ФМП Меридиан 74 : 62
04.03.2024
21:15
Хала Слодес (Мала сала) ( Борска 92ф)
87545 КК Сава : КК Визура 2
87546 КК Беко 2 : КК Астра 88 : 67
10.03.2024
20:00
Васа Пелагић ( Милана Зечара 2)
87547 КК Планет Баскет : КК Беостајл 72 : 62
09.03.2024
20:15
Лаза Костић ( Милентија Поповића 72)
87548 КК Земун 2 : КК Флеш 70 : 69
09.03.2024
17:20
Мајка Југовића ( Градски парк 9)
87549 ОКК Београд : КК Колубара ЛА 2003
87550 КК ФМП Меридиан : КК Еко Спорт Ребрача 61 : 77
10.03.2024
17:45
Баскет Ланд ( Ендија Ворхола 14)
87551 КК Визура 2 : КК Еко Спорт Ребрача 63 : 56
16.03.2024
16:30
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
87552 КК Колубара ЛА 2003 : КК Сава 86 : 83
16.03.2024
14:00
СРЦ Колубара - Стара хала (Лазаревац) ( Хиландарска 1)
87553 КК Флеш : ОКК Београд 62 : 70
16.03.2024
16:20
Бора Станковић ( Паунова 19а)
87554 КК Беостајл : КК Земун 2 90 : 94
17.03.2024
16:30
Браћа Јерковић ( Стјепана Супанца 15)
87555 КК Астра : КК Планет Баскет 55 : 50
17.03.2024
14:15
Вук Караџић ( Таковска 41)
87556 КК Беко 2 : КК ФМП Меридиан 73 : 67
17.03.2024
20:00
Васа Пелагић ( Милана Зечара 2)
87557 КК Сава : КК Флеш 70 : 63
23.03.2024
11:00
Хала Слодес ( Борска 92ф)
87558 КК Еко Спорт Ребрача : КК Колубара ЛА 2003 93 : 71
27.03.2024
21:20
Хала Стар Wеллнесс ( Браће Јерковић 112)
87559 КК Планет Баскет : КК Беко 2 76 : 80
23.03.2024
20:15
Лаза Костић ( Милентија Поповића 72)
87560 КК Земун 2 : КК Астра 79 : 91
23.03.2024
17:20
Мајка Југовића ( Градски парк 9)
87561 ОКК Београд : КК Беостајл 83 : 75
23.03.2024
14:20
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
87562 КК ФМП Меридиан : КК Визура 2 51 : 85
23.03.2024
21:15
Баскет Ланд ( Ендија Ворхола 14)
87563 КК Колубара ЛА 2003 : КК Визура 2 66 : 85
01.04.2024
15:50
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
87564 КК Флеш : КК Еко Спорт Ребрача
01.01.2024
87565 КК Беостајл : КК Сава
87566 КК Астра : ОКК Београд 75 : 65
31.03.2024
19:20
Вук Караџић ( Таковска 41)
87567 КК Беко 2 : КК Земун 2 83 : 69
31.03.2024
19:50
Васа Пелагић ( Милана Зечара 2)
87568 КК Планет Баскет : КК ФМП Меридиан 76 : 58
30.03.2024
20:15
Лаза Костић ( Милентија Поповића 72)
87569 КК Сава : КК Астра 78 : 59
06.04.2024
16:00
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
87570 КК Еко Спорт Ребрача : КК Беостајл 64 : 53
07.04.2024
16:20
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
87571 КК Визура 2 : КК Флеш 78 : 61
07.04.2024
12:20
Мала Визура ( Цара Душана 105)
87572 КК Земун 2 : КК Планет Баскет 52 : 60
11.04.2024
21:20
Вељко Рамадановић (Школа за ученике оштећеног вида) ( Цара Душана 143)
87573 ОКК Београд : КК Беко 2 73 : 84
11.04.2024
21:30
Васа Пелагић ( Милана Зечара 2)
87574 КК ФМП Меридиан : КК Колубара ЛА 2003
87575 КК Флеш : КК Колубара ЛА 2003
14.04.2024
11:20
Хала Слодес ( Борска 92ф)
87576 КК Беостајл : КК Визура 2
13.04.2024
21:50
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
87577 КК Астра : КК Еко Спорт Ребрача
13.04.2024
12:15
Вук Караџић ( Таковска 41)
87578 КК Беко 2 : КК Сава
13.04.2024
20:50
Васа Пелагић ( Милана Зечара 2)
87579 КК Планет Баскет : ОКК Београд
13.04.2024
20:15
Лаза Костић ( Милентија Поповића 72)
87580 КК Земун 2 : КК ФМП Меридиан
13.04.2024
17:20
Мајка Југовића ( Градски парк 9)