lat|eng
Насловна > Резултати
Група: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 |

МЛАЂИ ПИОНИРИ/1. степен такмичења У13/Група 1
1.КК Црвена Звезда МТС871499:23715
2.ШКК Звездара 871484:25415
3.КК Борча 844333:36812
4.БКК Раднички835278:35911
5.КК Беостарс 05835317:34811
6.ОКК Београд808213:5588
63082 БКК Раднички : КК Беостарс 05 24 : 19
07.12.2019
16:10
Јелена Ћетковић ( Врањска 26)
63083 ОКК Београд : КК Борча 41 : 62
07.12.2019
10:15
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
63084 КК Црвена Звезда МТС : ШКК Звездара 52 : 42
08.12.2019
12:30
Баскет Ланд ( Ендија Ворхола 14)
63061 БКК Раднички : КК Црвена Звезда МТС 36 : 42
19.10.2019
16:10
Јелена Ћетковић ( Врањска 26)
63062 ШКК Звездара : ОКК Београд 74 : 16
19.10.2019
16:45
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
63063 КК Беостарс 05 : КК Борча 55 : 41
19.10.2019
10:30
Старина Новак ( Кнеза Данила 37)
63064 БКК Раднички : ШКК Звездара 44 : 63
26.10.2019
16:10
Јелена Ћетковић ( Врањска 26)
63065 ОКК Београд : КК Беостарс 05 44 : 76
26.10.2019
10:20
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
63066 КК Црвена Звезда МТС : КК Борча 72 : 23
31.10.2019
20:20
Баскет Ланд ( Ендија Ворхола 14)
63067 ШКК Звездара : КК Црвена Звезда МТС 46 : 40
03.11.2019
14:40
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
63068 КК Беостарс 05 : БКК Раднички 25 : 43
03.11.2019
11:15
Старина Новак ( Кнеза Данила 37)
63069 КК Борча : ОКК Београд 59 : 25
02.11.2019
17:15
Јован Ристић ( Беле Бартока 48а)
63070 БКК Раднички : КК Борча 29 : 45
09.11.2019
16:10
Јелена Ћетковић ( Врањска 26)
63071 ШКК Звездара : КК Беостарс 05 62 : 23
10.11.2019
12:45
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
63072 КК Црвена Звезда МТС : ОКК Београд 98 : 23
09.11.2019
12:30
Баскет Ланд ( Ендија Ворхола 14)
63073 КК Беостарс 05 : КК Црвена Звезда МТС 32 : 69
17.11.2019
11:15
Старина Новак ( Кнеза Данила 37)
63074 КК Борча : ШКК Звездара 33 : 51
24.11.2019
14:20
Јован Ристић ( Беле Бартока 48а)
63075 ОКК Београд : БКК Раднички 19 : 71
17.11.2019
10:00
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
63076 КК Борча : КК Беостарс 05 45 : 39
23.11.2019
10:45
Стеван Сремац ( Трг ослобођења 3)
63077 ОКК Београд : ШКК Звездара 25 : 70
23.11.2019
10:15
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
63078 КК Црвена Звезда МТС : БКК Раднички 70 : 10
23.11.2019
12:30
Баскет Ланд ( Ендија Ворхола 14)
63079 ШКК Звездара : БКК Раднички 76 : 21
01.12.2019
14:40
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
63080 КК Беостарс 05 : ОКК Београд 48 : 20
01.12.2019
11:15
Старина Новак ( Кнеза Данила 37)
63081 КК Борча : КК Црвена Звезда МТС 25 : 56
30.11.2019
17:25
Јован Ристић ( Беле Бартока 48а)
63082 БКК Раднички : КК Беостарс 05 24 : 19
07.12.2019
16:10
Јелена Ћетковић ( Врањска 26)
63083 ОКК Београд : КК Борча 41 : 62
07.12.2019
10:15
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
63084 КК Црвена Звезда МТС : ШКК Звездара 52 : 42
08.12.2019
12:30
Баскет Ланд ( Ендија Ворхола 14)