lat|eng
Насловна > Резултати
Група: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 |

МЛАЂИ ПИОНИРИ/1. степен такмичења У13/Група 7
1.КК Церак880470:21716
2.КК Младост972414:24916
3.КК Сурчин Добановци853331:26413
4.КК Чубура936266:34512
5.КК Радивој Кораћ826214:34910
6.КК Флеш 2808169:4408
63262 КК Младост : КК Сурчин Добановци 38 : 33
07.12.2019
10:00
МОЦ Змај ( Аутопут Београд - Загреб 18)
63263 КК Флеш 2 : КК Чубура 28 : 35
08.12.2019
16:20
12. Гимназија ( Војводе Степе 82)
63264 КК Радивој Кораћ : КК Церак 29 : 50
08.12.2019
13:10
Милан Ђ. Милићевић ( Боривоја Стевановића 27а)
63241 КК Младост : КК Радивој Кораћ 57 : 24
19.10.2019
16:00
МОЦ Змај ( Аутопут Београд - Загреб 18)
63242 КК Церак : КК Флеш 2 65 : 13
23.10.2019
21:10
Уједињене Нације ( Борова 8)
63243 КК Сурчин Добановци : КК Чубура 42 : 23
19.10.2019
12:50
Душан Вукасовић - Диоген (Бечмен) ( 11. Октобар 36)
63244 КК Младост : КК Церак 35 : 51
27.10.2019
11:00
МОЦ Змај ( Аутопут Београд - Загреб 18)
63245 КК Флеш 2 : КК Сурчин Добановци 30 : 52
26.10.2019
15:40
12. Гимназија ( Војводе Степе 82)
63246 КК Радивој Кораћ : КК Чубура 45 : 30
27.10.2019
13:10
Милан Ђ. Милићевић ( Боривоја Стевановића 27а)
63247 КК Церак : КК Радивој Кораћ 75 : 15
02.11.2019
10:10
Уједињене Нације ( Борова 8)
63248 КК Сурчин Добановци : КК Младост 20 : 46
02.11.2019
11:15
Душан Вукасовић - Диоген (Бечмен) ( 11. Октобар 36)
63249 КК Чубура : КК Флеш 2 53 : 17
04.11.2019
21:15
Свети Сава ( Николаја Краснова 8)
63250 КК Младост : КК Чубура 52 : 21
09.11.2019
14:00
МОЦ Змај ( Аутопут Београд - Загреб 18)
63251 КК Церак : КК Сурчин Добановци 54 : 39
13.11.2019
21:00
Бранко Радичевић (Бољевци) ( Браће Кокар 5)
63252 КК Радивој Кораћ : КК Флеш 2 42 : 17
09.11.2019
13:10
Милан Ђ. Милићевић ( Боривоја Стевановића 27а)
63253 КК Сурчин Добановци : КК Радивој Кораћ 51 : 19
17.11.2019
12:45
Душан Вукасовић - Диоген (Бечмен) ( 11. Октобар 36)
63254 КК Чубура : КК Церак 19 : 56
18.11.2019
21:10
Свети Сава ( Николаја Краснова 8)
63255 КК Флеш 2 : КК Младост 17 : 66
17.11.2019
16:20
12. Гимназија ( Војводе Степе 82)
63256 КК Чубура : КК Сурчин Добановци 36 : 45
24.11.2019
11:15
Свети Сава ( Николаја Краснова 8)
63257 КК Флеш 2 : КК Церак 29 : 78
23.11.2019
15:45
12. Гимназија ( Војводе Степе 82)
63258 КК Радивој Кораћ : КК Младост 18 : 44
24.11.2019
13:10
Милан Ђ. Милићевић ( Боривоја Стевановића 27а)
63259 КК Церак : КК Младост 41 : 38
30.11.2019
10:10
Уједињене Нације ( Борова 8)
63260 КК Сурчин Добановци : КК Флеш 2 49 : 18
01.12.2019
13:00
Душан Вукасовић - Диоген (Бечмен) ( 11. Октобар 36)
63261 КК Чубура : КК Радивој Кораћ 25 : 22
04.12.2019
21:10
Свети Сава ( Николаја Краснова 8)
63262 КК Младост : КК Сурчин Добановци 38 : 33
07.12.2019
10:00
МОЦ Змај ( Аутопут Београд - Загреб 18)
63263 КК Флеш 2 : КК Чубура 28 : 35
08.12.2019
16:20
12. Гимназија ( Војводе Степе 82)
63264 КК Радивој Кораћ : КК Церак 29 : 50
08.12.2019
13:10
Милан Ђ. Милићевић ( Боривоја Стевановића 27а)