lat|eng
Насловна > Резултати
Група: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 |

МЛАЂИ ПИОНИРИ/1. степен такмичења У13/Група 4
1.КК Див Баскет 880464:21216
2.КК Партизан НИС871460:29215
3.КК Колубара ЛА 2003835315:38211
4.КК Беостајл835340:40911
5.КК Мондо Баскет 2835319:38611
6.КК Беокош808216:4338
63172 КК Див Баскет : КК Беокош 71 : 20
08.12.2019
16:30
Борислав Пекић ( Данила Лекића Шпанца 27)
63173 КК Партизан НИС : КК Мондо Баскет 2 69 : 44
08.12.2019
10:20
20. Октобар ( Омладинских бригада 138)
63174 КК Колубара ЛА 2003 : КК Беостајл 48 : 38
08.12.2019
11:30
Стара хала (Лазаревац) ( Слободана Козарева 1)
63151 КК Див Баскет : КК Колубара ЛА 2003 52 : 24
23.10.2019
21:20
Борислав Пекић ( Данила Лекића Шпанца 27)
63152 КК Беостајл : КК Партизан НИС 46 : 63
19.10.2019
18:10
Браћа Јерковић ( Стјепана Супанца 15)
63153 КК Беокош : КК Мондо Баскет 2 27 : 37
20.10.2019
14:30
Бранко Радичевић (Батајница) ( Браће Михаиловић-Трипић 2)
63154 КК Див Баскет : КК Беостајл 53 : 21
27.10.2019
17:45
Борислав Пекић ( Данила Лекића Шпанца 27)
63155 КК Партизан НИС : КК Беокош 74 : 23
27.10.2019
12:20
20. Октобар ( Омладинских бригада 138)
63156 КК Колубара ЛА 2003 : КК Мондо Баскет 2 43 : 31
26.10.2019
15:00
Стара хала (Лазаревац) ( Слободана Козарева 1)
63157 КК Беостајл : КК Колубара ЛА 2003 52 : 41
03.11.2019
14:15
Браћа Јерковић ( Стјепана Супанца 15)
63158 КК Беокош : КК Див Баскет 17 : 44
04.11.2019
20:45
Филип Филиповић ( Булевар ослобођења 317)
63159 КК Мондо Баскет 2 : КК Партизан НИС 30 : 43
03.11.2019
17:45
Бранко Радичевић (Батајница) ( Браће Михаиловић-Трипић 2)
63160 КК Див Баскет : КК Мондо Баскет 2 74 : 24
10.11.2019
13:15
Борислав Пекић ( Данила Лекића Шпанца 27)
63161 КК Беостајл : КК Беокош 53 : 49
06.11.2019
20:45
Филип Филиповић ( Булевар ослобођења 317)
63162 КК Колубара ЛА 2003 : КК Партизан НИС 40 : 52
09.11.2019
15:00
Стара хала (Лазаревац) ( Слободана Козарева 1)
63163 КК Беокош : КК Колубара ЛА 2003 28 : 52
18.11.2019
20:45
Филип Филиповић ( Булевар ослобођења 317)
63164 КК Мондо Баскет 2 : КК Беостајл 36 : 59
17.11.2019
14:20
Бранко Радичевић (Батајница) ( Браће Михаиловић-Трипић 2)
63165 КК Партизан НИС : КК Див Баскет 45 : 51
17.11.2019
12:20
20. Октобар ( Омладинских бригада 138)
63166 КК Мондо Баскет 2 : КК Беокош 58 : 36
25.11.2019
20:45
Филип Филиповић ( Булевар ослобођења 317)
63167 КК Партизан НИС : КК Беостајл 70 : 42
24.11.2019
10:30
Штарк арена (Мала сала) ( Булевар Арсенија Чарнојевића 58)
63168 КК Колубара ЛА 2003 : КК Див Баскет 32 : 70
24.11.2019
15:00
Стара хала (Лазаревац) ( Слободана Козарева 1)
63169 КК Беостајл : КК Див Баскет 29 : 49
30.11.2019
17:10
Браћа Јерковић ( Стјепана Супанца 15)
63170 КК Беокош : КК Партизан НИС 16 : 44
02.12.2019
20:45
Филип Филиповић ( Булевар ослобођења 317)
63171 КК Мондо Баскет 2 : КК Колубара ЛА 2003 59 : 35
01.12.2019
14:00
Бранко Радичевић (Батајница) ( Браће Михаиловић-Трипић 2)
63172 КК Див Баскет : КК Беокош 71 : 20
08.12.2019
16:30
Борислав Пекић ( Данила Лекића Шпанца 27)
63173 КК Партизан НИС : КК Мондо Баскет 2 69 : 44
08.12.2019
10:20
20. Октобар ( Омладинских бригада 138)
63174 КК Колубара ЛА 2003 : КК Беостајл 48 : 38
08.12.2019
11:30
Стара хала (Лазаревац) ( Слободана Козарева 1)