lat|eng
Насловна > Резултати
Група: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 |

МЛАЂИ ПИОНИРИ/1. степен такмичења У13/Група 8
1.КК Беовук 72880499:17916
2.КК Борац Земун862418:33314
3.КК Торлак853369:34813
4.КК Крсташ844314:35112
5.КК Динамик БГ817236:3959
6.КК Нови Београд 7808192:4228
63292 КК Беовук 72 : КК Торлак 39 : 20
07.12.2019
12:15
Вук Караџић ( Таковска 41)
63293 КК Борац Земун : КК Динамик БГ 45 : 38
08.12.2019
12:00
Саобраћајно техничка школа ( Цара Душана 262)
63294 КК Крсташ : КК Нови Београд 7 47 : 25
08.12.2019
10:00
Синиша Николајевић ( Тимочка 24)
63271 КК Беовук 72 : КК Крсташ 66 : 27
19.10.2019
12:30
Вук Караџић ( Таковска 41)
63272 КК Нови Београд 7 : КК Борац Земун 25 : 49
19.10.2019
12:45
10. Гимназија ( Пролетерске Солидарности 1а)
63273 КК Торлак : КК Динамик БГ 58 : 25
19.10.2019
11:15
Спортски центар Торвел ( Војводе Степе 522а)
63274 КК Беовук 72 : КК Нови Београд 7 76 : 9
26.10.2019
14:15
Вук Караџић ( Таковска 41)
63275 КК Борац Земун : КК Торлак 63 : 62
26.10.2019
11:00
Саобраћајно техничка школа ( Цара Душана 262)
63276 КК Крсташ : КК Динамик БГ 48 : 17
27.10.2019
10:00
Синиша Николајевић ( Тимочка 24)
63277 КК Нови Београд 7 : КК Крсташ 29 : 32
02.11.2019
13:15
Бранко Радичевић ( Јурија Гагарина 195)
63278 КК Торлак : КК Беовук 72 36 : 69
03.11.2019
11:15
Спортски центар Торвел ( Војводе Степе 522а)
63279 КК Динамик БГ : КК Борац Земун 28 : 59
03.11.2019
13:15
Дyнамиц Арена ( Дунавска 62)
63280 КК Беовук 72 : КК Динамик БГ 60 : 15
09.11.2019
13:45
Вук Караџић ( Таковска 41)
63281 КК Нови Београд 7 : КК Торлак 33 : 39
09.11.2019
14:45
Бранко Радичевић ( Јурија Гагарина 195)
63282 КК Крсташ : КК Борац Земун 49 : 82
01.01.2019
63283 КК Торлак : КК Крсташ 47 : 43
16.11.2019
15:00
Спортски центар Торвел ( Војводе Степе 522а)
63284 КК Динамик БГ : КК Нови Београд 7 43 : 27
17.11.2019
14:15
Дyнамиц Арена ( Дунавска 62)
63285 КК Борац Земун : КК Беовук 72 23 : 59
17.11.2019
15:45
Вук Караџић ( Таковска 41)
63286 КК Динамик БГ : КК Торлак 30 : 57
24.11.2019
14:00
Дyнамиц Арена ( Дунавска 62)
63287 КК Борац Земун : КК Нови Београд 7 51 : 22
24.11.2019
11:00
Саобраћајно техничка школа ( Цара Душана 262)
63288 КК Крсташ : КК Беовук 72 27 : 45
24.11.2019
10:50
Спортски центар Врачар ( Сјеничка 1)
63289 КК Нови Београд 7 : КК Беовук 72 22 : 85
01.12.2019
10:45
Бранко Радичевић ( Јурија Гагарина 195)
63290 КК Торлак : КК Борац Земун 50 : 46
01.12.2019
11:20
Спортски центар Торвел ( Војводе Степе 522а)
63291 КК Динамик БГ : КК Крсташ 40 : 41
01.12.2019
14:15
Дyнамиц Арена ( Дунавска 62)
63292 КК Беовук 72 : КК Торлак 39 : 20
07.12.2019
12:15
Вук Караџић ( Таковска 41)
63293 КК Борац Земун : КК Динамик БГ 45 : 38
08.12.2019
12:00
Саобраћајно техничка школа ( Цара Душана 262)
63294 КК Крсташ : КК Нови Београд 7 47 : 25
08.12.2019
10:00
Синиша Николајевић ( Тимочка 24)