lat|eng
Насловна > Резултати
Група: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 |

МЛАЂИ ПИОНИРИ/1. степен такмичења У13/Група 2
1.КК Беко550303:16110
2.КК Жарково541301:1739
3.КК Флеш532281:1938
4.КК Победник 011523209:2117
5.КК ЛА Баскет514239:2806
6.КК Пробаскет50556:3715
63106 КК ЛА Баскет : КК Жарково
23.11.2019
14:30
Нова хала (Лазаревац) ( Слободана Козарева 1)
63107 КК Пробаскет : КК Флеш
23.11.2019
10:15
Карађорђе ( Јове Илића 2)
63108 КК Победник 011 : КК Беко
23.11.2019
09:10
Радоје Домановић ( Булевар уметности 31)
63091 КК Беко : КК Победник 011 52 : 35
19.10.2019
19:20
Васа Пелагић ( Милана Зечара 2)
63092 КК Флеш : КК Пробаскет 81 : 4
20.10.2019
14:50
12. Гимназија ( Војводе Степе 82)
63093 КК Жарково : КК ЛА Баскет 74 : 37
19.10.2019
10:30
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
63094 КК Беко : КК Флеш 54 : 37
27.10.2019
12:20
Јован Ристић ( Беле Бартока 48а)
63095 КК Пробаскет : КК Жарково 10 : 88
26.10.2019
11:15
Карађорђе ( Јове Илића 2)
63096 КК Победник 011 : КК ЛА Баскет 53 : 41
26.10.2019
10:30
Радоје Домановић ( Булевар уметности 31)
63097 КК Флеш : КК Победник 011 66 : 33
03.11.2019
14:50
12. Гимназија ( Војводе Степе 82)
63098 КК Жарково : КК Беко 36 : 51
03.11.2019
10:20
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
63099 КК ЛА Баскет : КК Пробаскет 75 : 24
02.11.2019
18:30
Стара хала (Лазаревац) ( Слободана Козарева 1)
63100 КК Беко : КК ЛА Баскет 74 : 41
09.11.2019
19:15
Васа Пелагић ( Милана Зечара 2)
63101 КК Флеш : КК Жарково 42 : 57
14.11.2019
21:00
12. Гимназија ( Војводе Степе 82)
63102 КК Победник 011 : КК Пробаскет 55 : 6
09.11.2019
09:10
Радоје Домановић ( Булевар уметности 31)
63103 КК Жарково : КК Победник 011 46 : 33
16.11.2019
10:20
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
63104 КК ЛА Баскет : КК Флеш 45 : 55
16.11.2019
18:15
Стара хала (Лазаревац) ( Слободана Козарева 1)
63105 КК Пробаскет : КК Беко 12 : 72
16.11.2019
10:15
Карађорђе ( Јове Илића 2)
63106 КК ЛА Баскет : КК Жарково
23.11.2019
14:30
Нова хала (Лазаревац) ( Слободана Козарева 1)
63107 КК Пробаскет : КК Флеш
23.11.2019
10:15
Карађорђе ( Јове Илића 2)
63108 КК Победник 011 : КК Беко
23.11.2019
09:10
Радоје Домановић ( Булевар уметности 31)