Пријем у Кући Кошарке
04.12.2015
У петак, 04.12.2015. године у 12.00 часова, у великој сали Куће кошарке, Кошаркашки савез Србије је организовао пријем и пригодан коктел за представнике клубова Кошаркашког савеза Београда, који су учествовали у организацији и припреми квалификационе утакмице наше женске сениорске репрезентације против селекције Немачке која је одиграна 21.11.2015. године у хали “Пионир”. У име КСС, пријему су присуствовали Драган Ђилас, председник, и Ана Јоковић, потпредседница за женску кошарку као и Дејан Томашевић, генерални секретар КСС који су свим присутним представницима клубова уручили симболично по једну лопту Молтен!
Најновије вести
26.06.2026
25.06.2026
22.06.2026
16.06.2026
15.06.2026
Најновији резултати
- (105686) 24.06.2026кадеткиње/Финални турнир Београдска лига
ККЖ Раднички51
КЖК Партизан 1953 - 253 - (105685) 24.06.2026кадеткиње/Финални турнир Београдска лига
ЖКК Кораћ Академија 011 - 273
ЖКК Карабурма70 - (105683) 23.06.2026кадеткиње/Финални турнир Београдска лига
КЖК Партизан 1953 - 269
ЖКК Кораћ Академија 011 - 263

