КК Бањица Мега шампион Квалитетне У15 Пионирске лиге
03.04.2026
КК Бањица Мега нови је шампион Квалитетне У15 Пионирске лиге Београда! Са само једним поразом, и то од другопласиране екипе, заслужено су освојили пехар намењен новом прваку Београда! Пехар и златне медаље играчима и стручном штабу доделили су председник КСБ Бошко Аџић и делегат утакмице Љуба Милентијев.
Друго место заузела је екипа КК Партизан, пехар и сребрне медаље уручио је делегат утакмице Мирко Ненадић док је пехар и медаље за треће место екипи КК Црвена Звезда уручио председник КСБ Бошко Аџић.
Честитамо нашим екипама КК Бањица Мега, КК Партизан, КК Црвена Звезда, КК ФМП и КК Ас Баскет на пласману на полуфинални турнир КСС и желимо им пуно среће у наставку такмичења!

Галерија
Најновије вести
26.06.2026
25.06.2026
22.06.2026
16.06.2026
15.06.2026
Најновији резултати
- (105686) 24.06.2026кадеткиње/Финални турнир Београдска лига
ККЖ Раднички51
КЖК Партизан 1953 - 253 - (105685) 24.06.2026кадеткиње/Финални турнир Београдска лига
ЖКК Кораћ Академија 011 - 273
ЖКК Карабурма70 - (105683) 23.06.2026кадеткиње/Финални турнир Београдска лига
КЖК Партизан 1953 - 269
ЖКК Кораћ Академија 011 - 263









