lat|eng
Насловна > Резултати
КАДЕТИ/Квалитетна лига
1.КК Визура11110940:63622
2.КК Земун1192927:81020
3.КК Жарково1183850:76019
4.КК Беко1174953:87518
5.КК Торлак ОКК Београд1174864:78218
6.КК Беовук 721165816:76217
7.ОКК Београд1156810:80016
8.КК Флеш1147742:84315
9.КК Рас 1147711:84315
10.КК Житко Баскет1138873:91514
11.БКК Раднички1129663:88313
12.КК Младост11011587:82711
69745 КК Визура : КК Рас 85 : 33
03.11.2020
14:30
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
Павле Шипка, Дејан Живковић, Делегат: Мирољуб Јовановић
69746 КК Торлак ОКК Београд : БКК Раднички 83 : 59
31.10.2020
11:30
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
Александар Бошковић, Дејан Живковић, Делегат: Тијана Брнић
69747 КК Земун : КК Младост 73 : 56
02.11.2020
20:30
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Огњен Ћурчић, Дејан Живковић, Делегат: Горан Радовановић
69748 КК Беовук 72 : ОКК Београд 66 : 61
18.03.2020
16:20
Хала Шумице ( Устаничка 125/И)
Никола Младеновић, Павле Цветић, Делегат: Урош Чукић
69749 КК Флеш : КК Беко 100 : 89
31.10.2020
17:55
Бора Станковић ( Паунова 19а)
Саша Крсмановић, Филип Конатар, Делегат: Михајло Костић
69750 КК Жарково : КК Житко Баскет 100 : 73
31.10.2020
18:00
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Александар Бошковић, Дејан Живковић, Делегат: Александар Толић
69739 КК Визура : КК Торлак ОКК Београд 74 : 68
08.11.2020
16:00
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
Павле Шипка, Милош Јоксимовић, Делегат: Урош Чукић
69740 КК Беко : КК Жарково 80 : 89
07.11.2020
14:30
Хала Падинска Скела ( Дејана Смиљковића 121)
Огњен Ћурчић, Предраг Несторовић, Делегат: Урош Чукић
69741 ОКК Београд : КК Флеш 97 : 83
07.11.2020
13:20
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
Стеван Рашинац, Милош Јоксимовић, Делегат: Ђорђе Илић
69742 КК Младост : КК Беовук 72 39 : 63
08.11.2020
13:00
МОЦ Змај ( Аутопут Београд - Загреб 18)
Данило Петковић, Павле Шипка, Делегат: Стеван Радић
69743 БКК Раднички : КК Земун 55 : 86
08.11.2020
10:20
Хала Слободан Пива Ивковић (Раднички) ( Војводе Шупљикца 31)
Стеван Рашинац, Немања Кривокућа, Делегат: Ђорђе Илић
69744 КК Рас : КК Житко Баскет 91 : 85
10.11.2020
21:45
Бранко Ћопић ( Видиковачки венац 73)
Павле Шипка, Предраг Несторовић, Делегат: Михајло Костић
69733 КК Торлак ОКК Београд : КК Рас 73 : 51
23.01.2021
12:20
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
Филип Младеновић, Немања Гојовић, Делегат: Никола Томић
69734 КК Земун : КК Визура 74 : 81
24.02.2021
21:45
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Душан Марчетић, Милош Јоксимовић, Делегат: Горан Радовановић
69735 КК Беовук 72 : БКК Раднички 75 : 54
23.01.2021
11:20
Вук Караџић ( Таковска 41)
Огњен Ћурчић, Петар Јанковић, Делегат: Зоран Нинков
69736 КК Флеш : КК Младост 55 : 43
23.01.2021
16:20
Бора Станковић ( Паунова 19а)
Петар Јанковић, Милош Попић, Делегат: Михајло Костић
69737 КК Жарково : ОКК Београд 69 : 63
23.01.2021
18:45
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Никола Младеновић, Петар Јанкулоски, Делегат: Јован Чучуковић
69738 КК Житко Баскет : КК Беко 69 : 103
28.01.2021
21:40
Стари ДИФ ( Делиградска 27)
Душан Марчетић, Филип Конатар, Делегат: Михајло Костић
69727 КК Визура : КК Беовук 72 95 : 81
03.02.2021
21:15
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
Павле Шипка, Предраг Несторовић, Делегат: Горан Радовановић
69728 КК Торлак ОКК Београд : КК Земун 80 : 87
04.03.2021
20:20
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
Антоније Луковић, Милош Јоксимовић, Делегат: Мирољуб Јовановић
69729 ОКК Београд : КК Житко Баскет 67 : 66
30.01.2021
21:20
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
Лука Максимовић, Антоније Луковић, Делегат: Михајло Костић
69730 КК Младост : КК Жарково 33 : 76
29.01.2021
21:45
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Душан Марчетић, Марко Шошкић, Делегат: Горан Радовановић
69731 БКК Раднички : КК Флеш 66 : 70
30.01.2021
12:20
Хала Давид Калинић ( Станка Враза 44)
Александар Бошковић, Милош Јоксимовић, Делегат: Никола Томић
69732 КК Рас : КК Беко 83 : 99
04.02.2021
21:45
Бранко Ћопић ( Видиковачки венац 73)
Немања Ковачевић, Предраг Несторовић, Делегат: Михајло Костић
69721 КК Земун : КК Рас 76 : 65
07.02.2021
20:45
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Предраг Несторовић, Александар Петровић, Делегат: Горан Радовановић
69722 КК Беовук 72 : КК Торлак ОКК Београд 83 : 71
07.02.2021
10:30
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
Павле Шипка, Предраг Несторовић, Делегат: Бојан Драшкић
69723 КК Флеш : КК Визура 62 : 83
07.02.2021
15:20
Бора Станковић ( Паунова 19а)
Саша Крсмановић, Огњен Ћурчић, Делегат: Зоран Нинков
69724 КК Жарково : БКК Раднички 89 : 64
06.02.2021
20:00
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Душан Марчетић, Лука Максимовић, Делегат: Слободан Каличанин
69725 КК Житко Баскет : КК Младост 80 : 49
06.02.2021
10:30
Стари ДИФ ( Делиградска 27)
Огњен Ћурчић, Предраг Несторовић, Делегат: Слободан Тодоровић
69726 КК Беко : ОКК Београд 98 : 74
07.02.2021
12:00
Хала Падинска Скела ( Дејана Смиљковића 121)
Милош Прица, Александар Петровић, Делегат: Александар Рашинац
69751 КК Визура : КК Жарково 86 : 61
17.02.2021
21:15
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
Павле Шипка, Огњен Ћурчић, Делегат: Слободан Тодоровић
69752 КК Торлак ОКК Београд : КК Флеш 96 : 67
13.02.2021
19:20
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
Немања Радовић, Огњен Ћурчић, Делегат: Зоран Нинков
69753 КК Земун : КК Беовук 72 86 : 80
13.02.2021
11:30
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Душан Марчетић, Данило Петковић, Делегат: Горан Радовановић
69754 КК Младост : КК Беко 65 : 76
15.02.2021
20:15
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Павле Шипка, Марко Богићевић, Делегат: Горан Радовановић
69755 БКК Раднички : КК Житко Баскет 54 : 82
13.02.2021
12:20
Хала Давид Калинић ( Станка Враза 44)
Александар Бошковић, Никола Ђокић, Делегат: Урош Чукић
69756 КК Рас : ОКК Београд 58 : 96
18.02.2021
21:45
Бранко Ћопић ( Видиковачки венац 73)
Душан Марчетић, Марко Шошкић, Делегат: Никола Шошкић
69757 КК Беовук 72 : КК Рас 56 : 60
27.03.2021
14:45
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
Лука Максимовић, Антоније Луковић, Делегат: Александар Кнежевић
69758 КК Флеш : КК Земун 63 : 81
12.03.2021
21:20
Бора Станковић ( Паунова 19а)
Антоније Луковић, Предраг Несторовић, Делегат: Ђорђе Илић
69759 КК Жарково : КК Торлак ОКК Београд 64 : 84
22.02.2021
19:20
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Душан Марчетић, Петар Јанковић, Делегат: Ђорђе Илић
69760 КК Житко Баскет : КК Визура 77 : 92
26.03.2021
21:00
Спортски центар Милан Гале Мушкатировић ( Тадеуша Кошћушка 63)
Александар Петровић, Марко Пауновић, Делегат: Предраг Ђикановић
69761 КК Беко : БКК Раднички 95 : 48
21.02.2021
15:00
Хала Падинска Скела ( Дејана Смиљковића 121)
Предраг Несторовић, Антоније Луковић, Делегат: Александар Тодоровић
69762 ОКК Београд : КК Младост 74 : 63
20.02.2021
19:50
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
Душан Марчетић, Филип Конатар, Делегат: Мирољуб Јовановић
69763 КК Визура : КК Беко 97 : 55
23.03.2021
21:30
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
Душан Марчетић, Петар Димић, Делегат: Александар Кнежевић
69764 КК Торлак ОКК Београд : КК Житко Баскет 89 : 75
28.02.2021
17:20
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
Немања Кривокућа, Петар Димић, Делегат: Зоран Нинков
69765 КК Земун : КК Жарково 82 : 77
27.02.2021
21:10
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Антоније Луковић, Филип Конатар, Делегат: Горан Радовановић
69766 КК Беовук 72 : КК Флеш 77 : 52
21.03.2021
11:30
Вук Караџић ( Таковска 41)
Душан Марчетић, Филип Конатар, Делегат: Ђорђе Илић
69767 БКК Раднички : ОКК Београд 72 : 71
28.02.2021
15:00
Хала Слободан Пива Ивковић (Раднички) ( Војводе Шупљикца 31)
Марко Шошкић, Антоније Луковић, Делегат: Борко Павловић
69768 КК Рас : КК Младост 90 : 72
04.03.2021
21:45
Бранко Ћопић ( Видиковачки венац 73)
Лука Максимовић, Лука Међугорац, Делегат: Урош Чукић
69769 КК Флеш : КК Рас 50 : 46
06.03.2021
16:20
Бора Станковић ( Паунова 19а)
Лука Максимовић, Предраг Несторовић, Делегат: Никола Томић
69770 КК Жарково : КК Беовук 72 73 : 67
06.03.2021
20:00
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Огњен Ћурчић, Милош Јоксимовић, Делегат: Михајло Костић
69771 КК Житко Баскет : КК Земун 88 : 101
06.03.2021
10:30
Стари ДИФ ( Делиградска 27)
Марко Шошкић, Александар Бошковић, Делегат: Александар Рашинац
69772 КК Беко : КК Торлак ОКК Београд 81 : 70
20.03.2021
12:00
Хала Падинска Скела ( Дејана Смиљковића 121)
Александар Бошковић, Марко Пауновић, Делегат: Миодраг Алексић
69773 ОКК Београд : КК Визура 55 : 76
08.03.2021
20:20
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
Немања Кривокућа, Милош Јоксимовић, Делегат: Небојша Лазаревић
69774 КК Младост : БКК Раднички 72 : 82
24.03.2021
20:15
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Петар Димић, Немања Кривокућа, Делегат: Милан Тодоровић
69775 КК Визура : КК Младост 87 : 31
19.03.2021
21:00
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
Антоније Луковић, Огњен Ћурчић, Делегат: Ђорђе Илић
69776 КК Торлак ОКК Београд : ОКК Београд 79 : 77
24.03.2021
20:20
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
Лука Максимовић, Предраг Несторовић, Делегат: Александар Рашинац
69777 КК Земун : КК Беко 111 : 90
15.03.2021
21:45
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Немања Кривокућа, Антоније Луковић, Делегат: Бојан Драшкић
69778 КК Беовук 72 : КК Житко Баскет 99 : 84
24.03.2021
21:30
Вук Караџић ( Таковска 41)
Антоније Луковић, Милош Јоксимовић, Делегат: Александар Кнежевић
69779 КК Флеш : КК Жарково 70 : 71
13.03.2021
20:50
Бора Станковић ( Паунова 19а)
Милан Костић, Немања Кривокућа, Делегат: Урош Чукић
69780 КК Рас : БКК Раднички 76 : 70
18.03.2021
21:45
Бранко Ћопић ( Видиковачки венац 73)
Антоније Луковић, Филип Конатар, Делегат: Михајло Костић
69781 КК Жарково : КК Рас 81 : 58
20.03.2021
18:20
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Филип Младеновић, Никола Младеновић, Делегат: Михајло Костић
69782 КК Житко Баскет : КК Флеш 94 : 70
23.03.2021
19:30
Спортски центар Кошутњак - велика сала ( Кнеза Вишеслава 72 )
Антоније Луковић, Немања Кривокућа, Делегат: Михајло Костић
69783 КК Беко : КК Беовук 72 87 : 69
28.03.2021
21:20
Хала Падинска Скела ( Дејана Смиљковића 121)
Предраг Несторовић, Милош Јоксимовић, Делегат: Ђорђе Илић
69784 ОКК Београд : КК Земун 75 : 70
27.03.2021
17:20
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
Милош Прица, Марко Пауновић, Делегат: Зоран Нинков
69785 КК Младост : КК Торлак ОКК Београд 64 : 71
28.03.2021
18:00
МОЦ Змај ( Аутопут Београд - Загреб 18)
Огњен Ћурчић, Лука Максимовић, Делегат: Стеван Радић
69786 БКК Раднички : КК Визура 39 : 84
28.03.2021
15:20
Хала Слободан Пива Ивковић (Раднички) ( Војводе Шупљикца 31)
Огњен Ћурчић, Антоније Луковић, Делегат: Слободан Каличанин