lat|eng
Насловна   >   Сениори/2.МРЛ Центар - Група А   >   КК Веба Баскет - КК Мондо Баскет
(67847) 24.10.2020
Сениори/2.МРЛ Центар - Група А
КК Веба Баскет
73
КК Мондо Баскет
79
(22:15, 5:26, 18:18, 28:20)
24.10.2020
21:30:00
Спортски центар Врачар
, Лука Џомбић, . Делегат: Горан Радовановић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5