lat|eng
Насловна   >   Сениори/2.МРЛ Центар - Група Б   >   КК Чубура - КК Сурчин Добановци
(67897) 10.10.2020
Сениори/2.МРЛ Центар - Група Б
КК Чубура
82
КК Сурчин Добановци
64
(23:19, 19:10, 19:20, 21:15)
10.10.2020
14:20:00
Спортски центар Врачар
Дејан Живковић, Ања Томовић. Делегат: Ивана Антуновић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5