lat|eng
Насловна   >   Сениори/2.МРЛ Центар - Група Б   >   КК Барајево Бамби - КК Чубура
(67912) 25.10.2020
Сениори/2.МРЛ Центар - Група Б
КК Барајево Бамби
67
КК Чубура
76
(20:22, 17:17, 15:18, 15:19)
25.10.2020
20:30:00
Павле Поповић (Вранић)
Никола Милосављевић , Михајло Гаврилоски. Делегат: Ивана Антуновић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5