lat|eng
Насловна   >   Кадети/2. круг Квалификација за ЈКЛС   >   КК Црвена Звезда МТС - КК Динамик БГ
(67981) 03.10.2020
Кадети/2. круг Квалификација за ЈКЛС
КК Црвена Звезда МТС
74
КК Динамик БГ
54
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
03.10.2020
15:30:00
Баскет Цитy
Стефан Ћалић, Александар Бошковић. Делегат: Михајло Костић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5