lat|eng
Насловна   >   Кадети/2. круг Квалификација за ЈКЛС   >   КК Динамик Вип Пеј - КК Беко
(67983) 04.10.2020
Кадети/2. круг Квалификација за ЈКЛС
КК Динамик Вип Пеј
80
КК Беко
59
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
04.10.2020
12:00:00
Марко Перовић, , . Делегат: Михајло Костић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5