lat|eng
(68009) 09.10.2020
Јуниори/Предквалификације за Квалитетну лигу
КК Риверс БМ
51
КК Флеш
88
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
09.10.2020
21:20:00
Спортски центар (Младеновац)
Павле Шипка, Огњен Ћурчић. Делегат: Милорад Поповић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5