lat|eng
(68014) 11.10.2020
Јуниори/Предквалификације за Квалитетну лигу
КК Барајево
93
КК Риверс БМ
56
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
11.10.2020
13:30:00
Спортски центар (Младеновац)
Никола Ђокић, Петар Јанковић. Делегат: Милорад Поповић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5