lat|eng
Насловна   >   Пионири/Квалитетна лига   >   КК Визура - БКК Раднички
(69393) 29.10.2020
Пионири/Квалитетна лига
КК Визура
83
БКК Раднички
56
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
29.10.2020
20:00:00
Хала Визура Спорт
Александар Бошковић, Петар Димић. Делегат: Тијана Брнић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5