lat|eng
Насловна   >   Пионири/Квалитетна лига   >   КК Визура - КК Див Баскет
(69398) 17.01.2021
Пионири/Квалитетна лига
КК Визура
75
КК Див Баскет
30
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
17.01.2021
12:00:00
Хала Визура Спорт
Душан Марчетић, Павле Шипка. Делегат: Горан Радовановић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5