lat|eng
Насловна   >   Пионири/Квалитетна лига   >   КК Беовук 72 - КК Визура
(69405) 23.01.2021
Пионири/Квалитетна лига
КК Беовук 72
45
КК Визура
76
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
23.01.2021
10:30:00
Хала Визура Спорт
Никола Младеновић, Александар Петровић. Делегат: Александар Рашинац

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5