lat|eng
Насловна   >   Јуниори/2. лига   >   КК Визура - КК Чубура
(71541) 07.04.2021
Јуниори/2. лига
КК Визура
80
КК Чубура
94
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
07.04.2021
13:30:00
Хала Визура Спорт
Није дефинисано, Није дефинисано. Делегат: Није дефинисано

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5