lat|eng
Насловна   >   Сениори/1. МРЛ Центар - Плеј Аут   >   КК Барајево - КК Визура
(71999) 15.03.2021
Сениори/1. МРЛ Центар - Плеј Аут
КК Барајево
106
КК Визура
85
(26:14, 32:23, 30:22, 18:26)
15.03.2021
20:30:00
Павле Поповић (Вранић)
Милош Прица, Филип Конатар. Делегат: Милан Тодоровић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5