lat|eng
Насловна   >   Сениори/1. МРЛ Центар - Плеј Аут   >   КК Визура - КК Младеновац
(72012) 20.03.2021
Сениори/1. МРЛ Центар - Плеј Аут
КК Визура
79
КК Младеновац
72
(22:22, 22:20, 17:19, 18:11)
20.03.2021
14:00:00
Хала Визура Спорт
Петар Димић, Никола Благојевић. Делегат: Александар Тодоровић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5