lat|eng
Насловна   >   Сениори/1. МРЛ Центар - Плеј Аут   >   КК Визура - КК Барајево
(72016) 04.04.2021
Сениори/1. МРЛ Центар - Плеј Аут
КК Визура
76
КК Барајево
86
(16:16, 27:23, 13:26, 20:21)
04.04.2021
11:00:00
Хала Визура Спорт
Небојша Перовић, Александар Јовановски. Делегат: Ђорђе Илић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5