lat|eng
Насловна   >   Сениори/1. МРЛ Центар - Плеј Аут   >   КК Младеновац - КК Визура
(72027) 04.03.2021
Сениори/1. МРЛ Центар - Плеј Аут
КК Младеновац
78
КК Визура
94
(14:26, 16:23, 27:23, 21:22)
04.03.2021
17:20:00
Спортски центар (Младеновац)
Филип Младеновић, Небојша Перовић. Делегат: Никола Томић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5