lat|eng
Насловна   >   Сениори/2. МРЛ Центар - Плеј Аут   >   КК Барајево Бамби - КК Веба Баскет
(72118) 18.04.2021
Сениори/2. МРЛ Центар - Плеј Аут
КК Барајево Бамби
71
КК Веба Баскет
79
(15:27, 22:16, 13:14, 21:22)
18.04.2021
20:30:00
Павле Поповић (Вранић)
Ђорђе Маринков, Момчило Лутовац. Делегат: Тијана Брнић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5