lat|eng
Насловна   >   Сениори/2. МРЛ Центар - Плеј Аут   >   КК Церак - КК Барајево Бамби
(72172) 07.03.2021
Сениори/2. МРЛ Центар - Плеј Аут
КК Церак
73
КК Барајево Бамби
66
(22:15, 20:17, 10:16, 21:18)
07.03.2021
17:20:00
Уједињене Нације
Александар Лазић, Момчило Лутовац. Делегат: Ивана Антуновић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5