lat|eng
Насловна   >   Пионирке/Финални турнир   >   ЖКК Визура - ЖКК Арт Баскет
(72297) 17.04.2021
Пионирке/Финални турнир
ЖКК Визура
56
ЖКК Арт Баскет
58
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
17.04.2021
14:30:00
Баскет Ланд
Марија Ћирић, Милош Јоксимовић. Делегат: Милена Главан

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5