lat|eng
Насловна   >   Пионирке/Финални турнир   >   ККЖ Црвена Звезда - ЖКК Визура
(72300) 18.04.2021
Пионирке/Финални турнир
ККЖ Црвена Звезда
57
ЖКК Визура
37
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
18.04.2021
15:00:00
Баскет Ланд
Душан Марчетић, . Делегат: Александар Толић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5