lat|eng
Насловна   >   Јуниорке/Финални турнир   >   ЖКК Арт Баскет - ЖКК Радивој Кораћ
(72303) 17.04.2021
Јуниорке/Финални турнир
ЖКК Арт Баскет
80
ЖКК Радивој Кораћ
65
(21:15, 26:14, 20:14, 13:22)
17.04.2021
17:00:00
Баскет Цитy
Павле Шипка, Милош Јоксимовић. Делегат: Тијана Брнић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5