lat|eng
Насловна   >   Јуниори/Финални турнир 2. лига   >   КК Мондо Баскет - КК Беовук 72
(72329) 16.05.2021
Јуниори/Финални турнир 2. лига
КК Мондо Баскет
83
КК Беовук 72
87
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
16.05.2021
12:00:00
Хала Радивој Кораћ
, Саша Крсмановић, . Делегат: Зоран Нинков

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5