lat|eng
Насловна   >   Сениори/3. МРЛ Центар   >   КК Барајево Бамби 2 - КК Риверс БМ 2
(72355) 06.06.2021
Сениори/3. МРЛ Центар
КК Барајево Бамби 2
82
КК Риверс БМ 2
79
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
06.06.2021
20:30:00
Павле Поповић (Вранић)
Лука Џомбић, Лука Међугорац. Делегат: Будимир Агатоновић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5