lat|eng
Насловна   >   Пионири/Летња лига   >   КК Визура 2 - КК Сурчин Добановци
(72545) 06.06.2021
Пионири/Летња лига
КК Визура 2
43
КК Сурчин Добановци
40
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
06.06.2021
18:30:00
Хала Визура Спорт
Није дефинисано, Није дефинисано. Делегат: Није дефинисано

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5