lat|eng
Насловна   >   Млађе пионирке/Финални турнир   >   ЖКК Визура - ЖКК Рас Раковица
(72777) 05.06.2021
Млађе пионирке/Финални турнир
ЖКК Визура
51
ЖКК Рас Раковица
50
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
05.06.2021
15:00:00
Баскет Ланд
Огњен Ћурчић, Хелена Маринковић. Делегат: Михајло Костић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5