lat|eng
Насловна   >   Јуниорке/Квалитетна лига   >   ЖКК Визура - ККЖ Црвена Звезда
(86216) 30.10.2023
Јуниорке/Квалитетна лига
ЖКК Визура
48
ККЖ Црвена Звезда
92
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
30.10.2023
15:30:00
Хала Визура Спорт
Огњен Ћурчић, Тијана Војводић, . Делегат: Милена Главан

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5