lat|eng
Насловна   >   Јуниорке/Квалитетна лига   >   ККЖ Црвена Звезда - ЖКК Карабурма
(86223) 05.11.2023
Јуниорке/Квалитетна лига
ККЖ Црвена Звезда
104
ЖКК Карабурма
55
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
05.11.2023
18:30:00
Лука Максимовић, Тијана Војводић, . Делегат: Никола Томић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5