lat|eng
Насловна   >   Јуниорке/Квалитетна лига   >   ЖКК Мондо Риверс - ЖКК Рас
(86228) 14.11.2023
Јуниорке/Квалитетна лига
ЖКК Мондо Риверс
30
ЖКК Рас
66
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
14.11.2023
21:30:00
9. Гимназија
Далибор Шуштершић, Дуња Поповић, . Делегат: Александар Кнежевић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5