lat|eng
Насловна   >   Јуниорке/Квалитетна лига   >   ЖКК Кораћ Академија 011 - ЖКК Визура
(86236) 28.11.2023
Јуниорке/Квалитетна лига
ЖКК Кораћ Академија 011
89
ЖКК Визура
68
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
28.11.2023
16:00:00
Хала Радивој Кораћ
Огњен Ћурчић, Предраг Ширко, . Делегат: Зоран Лепосавић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5