lat|eng
Насловна   >   Јуниорке/Квалитетна лига   >   ЖКК Рас - ЖКК Карабурма
(86262) 31.01.2024
Јуниорке/Квалитетна лига
ЖКК Рас
102
ЖКК Карабурма
56
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
31.01.2024
21:45:00
Бранко Ћопић
Страхиња Стаменковић, Видан Перуничић, . Делегат: Александар Толић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5