lat|eng
Насловна   >   Јуниорке/Квалитетна лига   >   ККЖ Црвена Звезда - ЖКК Рас
(86293) 20.03.2024
Јуниорке/Квалитетна лига
ККЖ Црвена Звезда
66
ЖКК Рас
55
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
20.03.2024
13:00:00
Баскет Ланд
Петар Ђоковић, Тијана Војводић, . Делегат: Милена Главан

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5