lat|eng
Насловна   >   Пионирке/Београдска лига   >   ЖКК Мондо Баскет 2 - ЖКК Рудар 22
(86576) 12.05.2024
Пионирке/Београдска лига
ЖКК Мондо Баскет 2
86
ЖКК Рудар 22
22
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
12.05.2024
16:20:00
Бранко Радичевић (Батајница)
Није дефинисано, Није дефинисано, Није дефинисано. Делегат: Није дефинисано

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5