lat|eng
Насловна   >   Пионирке/Београдска лига   >   ЖКК Победник - ЖКК Мондо Баскет 2
(86578) 14.05.2024
Пионирке/Београдска лига
ЖКК Победник
16
ЖКК Мондо Баскет 2
72
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
14.05.2024
20:10:00
Спортски центар КЛ
Није дефинисано, Није дефинисано, Није дефинисано. Делегат: Није дефинисано

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5