lat|eng
Насловна   >   Пионири/Београдска лига У14   >   КК Мондо Баскет 2 - КК Абба (Барич)
(89588) 12.05.2024
Пионири/Београдска лига У14
КК Мондо Баскет 2
79
КК Абба (Барич)
34
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
12.05.2024
19:20:00
Бранко Радичевић (Батајница)
Није дефинисано, Није дефинисано, Није дефинисано. Делегат: Није дефинисано

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5