lat|eng
Насловна   >   Сениори/3МРЛ Центар Група А   >   КК Колеџ Београд - КК Сава
(90845) 12.05.2024
Сениори/3МРЛ Центар Група А
КК Колеџ Београд
51
КК Сава
70
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
12.05.2024
15:40:00
Балон КК Сава
Оливера Старинчевић, Никола Ранковић, . Делегат: Милан Благојевић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5