lat|eng
Насловна   >   Сениори/3МРЛ Центар Група А   >   КК Рипањ - КК Барајево
(90857) 05.06.2024
Сениори/3МРЛ Центар Група А
КК Рипањ
79
КК Барајево
75
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
05.06.2024
20:15:00
Хала Слодес
Оливера Старинчевић, Вукан Спасојевић, . Делегат: Владимир Лукић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5