lat|eng
Насловна   >   Сениори/3МРЛ Центар Група А   >   КК Рипањ - КК Сава
(90865) 16.06.2024
Сениори/3МРЛ Центар Група А
КК Рипањ
91
КК Сава
82
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
16.06.2024
11:20:00
Балон КК Сава
Вељко Новаковић, Михаило Трајковић, . Делегат: Драган Панић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5