lat|eng
Насловна   >   Пионирке/Финални турнир Београдска лига   >   ЖКК Беостајл - ЖКК Див Баскет 2
(90963) 28.06.2024
Пионирке/Финални турнир Београдска лига
ЖКК Беостајл
41
ЖКК Див Баскет 2
44
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
28.06.2024
15:20:00
Граовац (Батајница)
Алекса Штрбац, Милош Николић, . Делегат: Стеван Радић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5