lat|eng
Насловна > Резултати
КАДЕТИ/Квалитетна лига
1.КК Младост Веба221751577:142839
2.ШКК Звездара211741507:131338
3.КК Житко Баскет211561645:158536
4.КК Беко211471542:145935
5.ОКК Београд2111101499:148232
6.БКК Раднички2111101451:139632
7.КК Жарково2111101477:146532
8.КК Визура2110111422:145331
9.КК Беовук 72216151287:147427
10.КК Церак 216151503:156827
11.КК Реал Београд224181618:177426
12.КК Еко Спорт Ребрача215161461:159226
86209 КК Младост Веба : КК Реал Београд 75 : 71
11.04.2024
21:15
Спортски центар Мастер ( Цветна 4)
Димитрије Карановић, Антоније Луковић, Делегат: Горан Радовановић
86210 БКК Раднички : ОКК Београд
13.04.2024
10:00
Хала Давид Калинић ( Милана Вукоса 44)
Алекса Игњатовић, Хелена Маринковић, Делегат: Слободан Каличанин
86211 КК Беко : КК Житко Баскет
15.04.2024
21:20
Хала Падинска Скела ( Дејана Смиљковића 121)
Петар Ђоковић, Страхиња Стаменковић, Делегат: Александар Тодоровић
86212 КК Церак : КК Беовук 72
14.04.2024
17:20
Уједињене Нације ( Борова 8)
Милош Димитријевић, Милош Ђурђић, Делегат: Александар Толић
86213 КК Жарково : КК Еко Спорт Ребрача
14.04.2024
18:10
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Дуња Поповић, Вукашин Толић, Делегат: Никола Томић
86214 ШКК Звездара : КК Визура
14.04.2024
16:10
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
Алекса Игњатовић, Петар Ђоковић, Делегат: Мирко Ненадић
86101 КК Младост Веба : ШКК Звездара 58 : 77
30.10.2023
21:45
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Душко Милаковић, Александар Петровић, Делегат: Горан Радовановић
86102 БКК Раднички : КК Реал Београд 77 : 67
06.11.2023
21:20
Спортски центар Милан Гуровић ( Колумбова 8, Сурчин)
Димитрије Карановић, Милош Радивојевић, Делегат: Ненад Радосављевић
86103 КК Беко : ОКК Београд 82 : 67
29.10.2023
11:00
Хала Падинска Скела ( Дејана Смиљковића 121)
Стеван Савић, Александар Лазић, Делегат: Александар Тодоровић
86104 КК Церак : КК Житко Баскет 80 : 95
29.10.2023
17:20
Уједињене Нације ( Борова 8)
Никола Ђокић, Милош Радивојевић, Делегат: Урош Чукић
86105 КК Жарково : КК Беовук 72 80 : 78
29.10.2023
18:20
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Никола Младеновић, Алекса Игњатовић, Делегат: Зоран Нинков
86106 КК Визура : КК Еко Спорт Ребрача 60 : 50
01.11.2023
14:50
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
Вук Иванчевић, Филип Младеновић, Делегат: Александар Толић
86095 КК Младост Веба : БКК Раднички 74 : 66
07.11.2023
21:20
Спортски центар Мастер ( Цветна 4)
Немања Кривокућа, Марко Богићевић, Делегат: Горан Радовановић
86096 КК Беовук 72 : КК Визура 60 : 68
05.11.2023
15:00
Вук Караџић ( Таковска 41)
Лазар Костић, Душко Милаковић, Делегат: Зоран Нинков
86097 КК Житко Баскет : КК Жарково 88 : 81
05.11.2023
15:30
Спортски центар Кошутњак - велика сала ( Кнеза Вишеслава 72 )
Предраг Ширко, Страхиња Стаменковић, Делегат: Јован Михаиловић
86098 ОКК Београд : КК Церак 70 : 68
07.11.2023
21:20
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
Огњен Ћурчић, Лука Максимовић, Делегат: Ненад Радосављевић
86099 КК Реал Београд : КК Беко 58 : 81
04.11.2023
13:00
Спортски центар Милан Гуровић ( Колумбова 8, Сурчин)
Никола Младеновић, Милош Радивојевић, Делегат: Александар Кнежевић
86100 ШКК Звездара : КК Еко Спорт Ребрача 74 : 65
04.11.2023
18:15
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
Вук Иванчевић, Вук Стојановић, Делегат: Александар Рашинац
86089 БКК Раднички : ШКК Звездара 52 : 60
15.11.2023
21:20
Хала Давид Калинић ( Милана Вукоса 44)
Антоније Луковић, Марко Пауновић, Делегат: Јован Михаиловић
86090 КК Беко : КК Младост Веба 83 : 81
12.11.2023
14:00
Хала Падинска Скела ( Дејана Смиљковића 121)
Лука Максимовић, Александар Лазић, Делегат: Александар Тодоровић
86091 КК Церак : КК Реал Београд 96 : 73
12.11.2023
17:00
Уједињене Нације ( Борова 8)
Хелена Маринковић, Милош Радивојевић, Делегат: Јован Чучуковић
86092 КК Жарково : ОКК Београд 70 : 77
16.11.2023
21:20
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Стеван Гуџулић, Душко Милаковић, Делегат: Небојша Лазаревић
86093 КК Визура : КК Житко Баскет 81 : 88
11.11.2023
10:00
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
Немања Кривокућа, Огњен Ћурчић, Делегат: Александар Варађан
86094 КК Еко Спорт Ребрача : КК Беовук 72 57 : 73
11.11.2023
10:20
Хала Стар Wеллнесс ( Браће Јерковић 112)
Предраг Ширко, Немања Гојовић, Делегат: Александар Рашинац
86083 КК Младост Веба : КК Церак 76 : 52
21.11.2023
21:20
Спортски центар Мастер ( Цветна 4)
Огњен Ћурчић, Милош Радивојевић, Делегат: Горан Радовановић
86084 БКК Раднички : КК Беко 65 : 60
22.11.2023
21:20
Хала Давид Калинић ( Милана Вукоса 44)
Антоније Луковић, Милош Јоксимовић, Делегат: Александар Рашинац
86085 КК Житко Баскет : КК Еко Спорт Ребрача 95 : 91
16.11.2023
19:25
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
Марко Пауновић, Хелена Маринковић, Делегат: Ненад Радосављевић
86086 ОКК Београд : КК Визура 78 : 66
19.11.2023
12:20
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
Вук Иванчевић, Лазар Костић, Делегат: Александар Варађан
86087 КК Реал Београд : КК Жарково 59 : 64
19.11.2023
13:00
Спортски центар Милан Гуровић ( Колумбова 8, Сурчин)
Мирко Весковић, Далибор Шуштершић, Делегат: Александар Кнежевић
86088 ШКК Звездара : КК Беовук 72 81 : 45
18.11.2023
16:15
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
Стеван Гуџулић, Стеван Савић, Делегат: Александар Рашинац
86107 КК Беко : ШКК Звездара 66 : 64
25.11.2023
14:30
Хала Падинска Скела ( Дејана Смиљковића 121)
Предраг Ширко, Александар Лазић, Делегат: Александар Тодоровић
86108 КК Церак : БКК Раднички 80 : 74
29.11.2023
21:15
Уједињене Нације ( Борова 8)
Мирко Весковић, Стеван Гуџулић, Делегат: Александар Толић
86109 КК Жарково : КК Младост Веба 56 : 66
26.11.2023
19:20
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Милош Димитријевић, Далибор Шуштершић, Делегат: Бојан Драшкић
86110 КК Визура : КК Реал Београд 77 : 84
28.11.2023
16:50
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
Никола Младеновић, Александар Лазић, Делегат: Ненад Радосављевић
86111 КК Еко Спорт Ребрача : ОКК Београд 66 : 57
24.11.2023
20:20
Хала Стар Wеллнесс ( Браће Јерковић 112)
Лука Максимовић, Марко Пауновић, Делегат: Александар Варађан
86112 КК Беовук 72 : КК Житко Баскет 57 : 65
30.11.2023
21:40
Вук Караџић ( Таковска 41)
Предраг Ширко, Страхиња Стаменковић, Делегат: Слободан Каличанин
86113 КК Младост Веба : КК Визура 63 : 58
05.12.2023
21:20
Спортски центар Мастер ( Цветна 4)
Душко Милаковић, Страхиња Стаменковић, Делегат: Горан Радовановић
86114 БКК Раднички : КК Жарково 79 : 77
02.12.2023
14:15
Хала Давид Калинић ( Милана Вукоса 44)
Лука Максимовић, Мила Пејчиновић, Делегат: Александар Рашинац
86115 КК Беко : КК Церак 59 : 68
07.12.2023
21:20
Хала Падинска Скела ( Дејана Смиљковића 121)
Стеван Гуџулић, Душко Милаковић, Делегат: Александар Тодоровић
86116 ОКК Београд : КК Беовук 72 70 : 44
03.12.2023
12:20
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
Александар Лазић, Тијана Војводић, Делегат: Никола Томић
86117 КК Реал Београд : КК Еко Спорт Ребрача 50 : 61
02.12.2023
13:00
Спортски центар Милан Гуровић ( Колумбова 8, Сурчин)
Мирко Весковић, Марко Богићевић, Делегат: Александар Кнежевић
86118 ШКК Звездара : КК Житко Баскет 87 : 63
03.12.2023
16:15
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
Стеван Савић, Лазар Костић, Делегат: Александар Рашинац
86119 КК Церак : ШКК Звездара 80 : 88
10.12.2023
17:15
Уједињене Нације ( Борова 8)
Милош Димитријевић, Петар Јанкулоски, Делегат: Никола Томић
86120 КК Жарково : КК Беко 71 : 63
09.12.2023
20:20
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Стеван Гуџулић, Стеван Савић, Делегат: Борко Павловић
86121 КК Визура : БКК Раднички 62 : 57
10.12.2023
10:30
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
Лазар Костић, Страхиња Стаменковић, Делегат: Бојан Драшкић
86122 КК Еко Спорт Ребрача : КК Младост Веба 74 : 79
10.12.2023
16:20
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
Немања Илић, Богдан Мрдељић, Делегат: Ђорђе Илић
86123 КК Беовук 72 : КК Реал Београд 83 : 63
09.12.2023
14:30
Вук Караџић ( Таковска 41)
Стеван Гуџулић, Стеван Савић, Делегат: Јован Чучуковић
86124 КК Житко Баскет : ОКК Београд 83 : 90
09.12.2023
17:30
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
Никола Ђокић, Никола Младеновић, Делегат: Бојан Драшкић
86125 КК Младост Веба : КК Беовук 72 74 : 65
21.12.2023
21:20
Спортски центар Мастер ( Цветна 4)
Милош Јоксимовић, Петар Јанковић, Делегат: Горан Радовановић
86126 БКК Раднички : КК Еко Спорт Ребрача 63 : 75
16.12.2023
20:20
Хала Давид Калинић ( Милана Вукоса 44)
Мирко Весковић, Лазар Костић, Делегат: Мирољуб Јовановић
86127 КК Беко : КК Визура 66 : 49
16.12.2023
13:40
Хала Падинска Скела ( Дејана Смиљковића 121)
Павле Шипка, Вук Чанак, Делегат: Александар Тодоровић
86128 КК Церак : КК Жарково 72 : 82
17.12.2023
17:15
Уједињене Нације ( Борова 8)
Душко Милаковић, Петар Јанковић, Делегат: Никола Томић
86129 КК Реал Београд : КК Житко Баскет 70 : 76
16.12.2023
18:00
Спортски центар Милан Гуровић ( Колумбова 8, Сурчин)
Далибор Шуштершић, Петар Милановић, Делегат: Александар Кнежевић
86130 ШКК Звездара : ОКК Београд 64 : 52
17.12.2023
16:15
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
Немања Кривокућа, Мирко Весковић, Делегат: Александар Рашинац
86131 КК Жарково : ШКК Звездара 58 : 72
24.12.2023
12:10
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Дуња Поповић, Вукашин Толић, Делегат: Ненад Радосављевић
86132 КК Визура : КК Церак 70 : 76
24.12.2023
10:20
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
Петар Јанковић, Никола Младеновић, Делегат: Бојан Драшкић
86133 КК Еко Спорт Ребрача : КК Беко 84 : 77
24.12.2023
12:20
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
Милош Јоксимовић, Александар Петровић, Делегат: Борко Павловић
86134 КК Беовук 72 : БКК Раднички 50 : 75
20.03.2023
21:20
Хала Слодес ( Борска 92ф)
Антоније Луковић, Милош Димитријевић, Делегат: Александар Рашинац
86135 КК Житко Баскет : КК Младост Веба 71 : 61
23.12.2023
17:30
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
Александар Лазић, Милош Радивојевић, Делегат: Ђорђе Илић
86136 ОКК Београд : КК Реал Београд 82 : 77
23.12.2023
18:20
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
Мирко Весковић, Димитрије Карановић, Делегат: Александар Рашинац
86137 КК Младост Веба : ОКК Београд 69 : 64
23.01.2024
21:20
Спортски центар Мастер ( Цветна 4)
Димитрије Карановић, Страхиња Стаменковић, Делегат: Горан Радовановић
86138 БКК Раднички : КК Житко Баскет 79 : 66
22.01.2024
15:30
Хала Давид Калинић ( Милана Вукоса 44)
Антоније Луковић, Милош Јоксимовић, Делегат: Ненад Радосављевић
86139 КК Беко : КК Беовук 72 85 : 66
21.01.2024
14:00
Хала Падинска Скела ( Дејана Смиљковића 121)
Љубомир Марковић, Димитрије Карановић, Делегат: Александар Тодоровић
86140 КК Церак : КК Еко Спорт Ребрача 78 : 65
24.01.2024
21:15
Уједињене Нације ( Борова 8)
Душко Милаковић, Лука Џомбић, Делегат: Зоран Лепосавић
86141 КК Жарково : КК Визура 67 : 45
21.01.2024
10:20
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Љубомир Марковић, Лука Максимовић, Делегат: Љиљана Благојевић
86142 ШКК Звездара : КК Реал Београд 78 : 67
20.01.2024
13:20
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
Антоније Луковић, Милош Прица, Делегат: Ненад Радосављевић
86143 КК Визура : ШКК Звездара 66 : 63
28.01.2024
11:50
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
Душко Милаковић, Мирко Весковић, Делегат: Горан Радовановић
86144 КК Еко Спорт Ребрача : КК Жарково 61 : 62
27.01.2024
10:20
Хала Стар Wеллнесс ( Браће Јерковић 112)
Марко Пауновић, Тијана Војводић, Делегат: Ђорђе Илић
86145 КК Беовук 72 : КК Церак 69 : 66
31.01.2024
21:45
Вук Караџић ( Таковска 41)
Петар Милановић, Дуња Поповић, Делегат: Александар Рашинац
86146 КК Житко Баскет : КК Беко 72 : 73
28.01.2024
17:30
Спортски центар Кошутњак - велика сала ( Кнеза Вишеслава 72 )
Марко Пауновић, Милош Радивојевић, Делегат: Ненад Радосављевић
86147 ОКК Београд : БКК Раднички 45 : 50
27.01.2024
12:20
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
Мирко Весковић, Марко Дангубић, Делегат: Урош Чукић
86148 КК Реал Београд : КК Младост Веба 70 : 86
27.01.2024
12:30
Спортски центар Милан Гуровић ( Колумбова 8, Сурчин)
Петар Јанкулоски, Александар Лазић, Делегат: Александар Кнежевић
86149 КК Еко Спорт Ребрача : КК Визура 78 : 83
04.02.2024
16:20
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
Антоније Луковић, Петар Јанкулоски, Делегат: Драгослав Веланац
86150 КК Беовук 72 : КК Жарково 52 : 75
07.02.2024
21:15
Хала Слодес ( Борска 92ф)
Душко Милаковић, Тијана Војводић, Делегат: Алекса Симић
86151 КК Житко Баскет : КК Церак 79 : 77
04.02.2024
12:30
Спортски центар Кошутњак - велика сала ( Кнеза Вишеслава 72 )
Никола Младеновић, Немања Илић, Делегат: Ђорђе Илић
86152 ОКК Београд : КК Беко 71 : 77
05.02.2024
21:20
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
Антоније Луковић, Дуња Поповић, Делегат: Зоран Лепосавић
86153 КК Реал Београд : БКК Раднички 86 : 76
03.02.2024
14:20
Хала Давид Калинић ( Милана Вукоса 44)
Антоније Луковић, Вукашин Толић, Делегат: Мирољуб Јовановић
86154 ШКК Звездара : КК Младост Веба 65 : 78
04.02.2024
16:10
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
Огњен Ћурчић, Мирко Весковић, Делегат: Александар Варађан
86155 БКК Раднички : КК Младост Веба 62 : 63
13.03.2024
21:40
Хала Давид Калинић ( Милана Вукоса 44)
Стеван Гуџулић, Богдан Мрдељић, Делегат: Александар Вранеш
86156 КК Беко : КК Реал Београд 93 : 79
10.02.2024
12:30
Хала Падинска Скела ( Дејана Смиљковића 121)
Алекса Игњатовић, Вук Чанак, Делегат: Ђорђе Илић
86157 КК Церак : ОКК Београд 78 : 80
11.02.2024
17:20
Уједињене Нације ( Борова 8)
Александар Лазић, Хелена Маринковић, Делегат: Драгослав Веланац
86158 КК Жарково : КК Житко Баскет 70 : 85
10.02.2024
20:20
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Огњен Ћурчић, Дуња Поповић, Делегат: Бојан Драшкић
86159 КК Визура : КК Беовук 72 71 : 55
11.02.2024
10:20
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
Антоније Луковић, Дуња Поповић, Делегат: Александар Кнежевић
86160 КК Еко Спорт Ребрача : ШКК Звездара 86 : 90
10.02.2024
15:20
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
Немања Кривокућа, Милош Димитријевић, Делегат: Милан Раденковић
86161 КК Младост Веба : КК Беко 62 : 78
22.02.2024
21:20
Спортски центар Мастер ( Цветна 4)
Антоније Луковић, Душко Милаковић, Делегат: Горан Радовановић
86162 КК Беовук 72 : КК Еко Спорт Ребрача 81 : 75
21.02.2024
21:15
Хала Слодес ( Борска 92ф)
Страхиња Стаменковић, Вукашин Толић, Делегат: Алекса Симић
86163 КК Житко Баскет : КК Визура 83 : 65
17.02.2024
13:30
Спортски центар Кошутњак - велика сала ( Кнеза Вишеслава 72 )
Вук Иванчевић, Алекса Игњатовић, Делегат: Александар Толић
86164 ОКК Београд : КК Жарково 79 : 72
15.02.2024
20:20
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
Немања Кривокућа, Огњен Ћурчић, Делегат: Ђорђе Илић
86165 КК Реал Београд : КК Церак 86 : 76
19.02.2024
21:20
Спортски центар Милан Гуровић ( Колумбова 8, Сурчин)
Никола Младеновић, Петар Јанкулоски, Делегат: Александар Кнежевић
86166 ШКК Звездара : БКК Раднички 65 : 51
15.02.2024
13:00
Спортски центар Енфилд ( Волгина бб)
Димитрије Карановић, Антоније Луковић, Делегат: Зоран Лепосавић
86167 КК Беко : БКК Раднички 72 : 78
25.02.2024
11:00
Хала Падинска Скела ( Дејана Смиљковића 121)
Никола Милорадовић, Љубомир Марковић, Делегат: Александар Тодоровић
86168 КК Церак : КК Младост Веба 67 : 89
08.03.2024
21:15
Уједињене Нације ( Борова 8)
Хелена Маринковић, Мирко Весковић, Делегат: Александар Толић
86169 КК Жарково : КК Реал Београд 90 : 72
25.02.2024
19:00
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Душан Марчетић, Павле Шипка, Делегат: Александар Варађан
86170 КК Визура : ОКК Београд 75 : 77
24.02.2024
17:50
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
Павле Шипка, Лука Миљковић, Делегат: Александар Вранеш
86171 КК Еко Спорт Ребрача : КК Житко Баскет 76 : 86
28.02.2024
21:15
Хала Стар Wеллнесс ( Браће Јерковић 112)
Љубомир Марковић, Петар Јанкулоски, Делегат: Алекса Симић
86172 КК Беовук 72 : ШКК Звездара 52 : 62
25.02.2024
19:20
Вук Караџић ( Таковска 41)
Љубомир Марковић, Мирко Весковић, Делегат: Александар Рашинац
86173 КК Младост Веба : КК Жарково 70 : 65
05.03.2024
21:20
Спортски центар Мастер ( Цветна 4)
Павле Шипка, Видан Перуничић, Делегат: Бојан Драшкић
86174 БКК Раднички : КК Церак 62 : 44
02.03.2024
20:20
Хала Давид Калинић ( Милана Вукоса 44)
Душан Марчетић, Душко Милаковић, Делегат: Слободан Каличанин
86175 КК Житко Баскет : КК Беовук 72 75 : 70
03.03.2024
13:30
Спортски центар Кошутњак - велика сала ( Кнеза Вишеслава 72 )
Димитрије Карановић, Петар Ђоковић, Делегат: Урош Чукић
86176 ОКК Београд : КК Еко Спорт Ребрача 92 : 62
02.03.2024
16:20
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
Петар Ђоковић, Петар Јанкулоски, Делегат: Александар Рашинац
86177 КК Реал Београд : КК Визура 72 : 84
05.03.2024
21:20
Спортски центар Милан Гуровић ( Колумбова 8, Сурчин)
Душко Милаковић, Лука Миљковић, Делегат: Александар Кнежевић
86178 ШКК Звездара : КК Беко 75 : 44
02.03.2024
16:20
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
Душко Милаковић, Алекса Игњатовић, Делегат: Мирко Ненадић
86179 КК Церак : КК Беко 78 : 83
13.03.2024
21:15
Уједињене Нације ( Борова 8)
Огњен Ћурчић, Мирко Весковић, Делегат: Александар Толић
86180 КК Жарково : БКК Раднички 67 : 65
10.03.2024
12:20
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Далибор Шуштершић, Дуња Поповић, Делегат: Александар Варађан
86181 КК Визура : КК Младост Веба 65 : 61
11.03.2024
16:20
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
Ђорђе Богојевић, Петар Ђоковић, Делегат: Ђорђе Илић
86182 КК Еко Спорт Ребрача : КК Реал Београд 73 : 92
09.03.2024
15:30
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
Стеван Савић, Дуња Поповић, Делегат: Алекса Симић
86183 КК Беовук 72 : ОКК Београд 68 : 59
13.03.2024
21:15
Хала Слодес ( Борска 92ф)
Љубомир Марковић, Лука Џомбић, Делегат: Алекса Симић
86184 КК Житко Баскет : ШКК Звездара 69 : 60
09.03.2024
13:30
Спортски центар Кошутњак - велика сала ( Кнеза Вишеслава 72 )
Душан Марчетић, Милош Ђурђић, Делегат: Александар Варађан
86185 КК Младост Веба : КК Еко Спорт Ребрача 76 : 55
21.03.2024
21:20
Спортски центар Мастер ( Цветна 4)
Павле Шипка, Далибор Шуштершић, Делегат: Александар Вранеш
86186 БКК Раднички : КК Визура 77 : 81
27.03.2024
21:40
Хала Давид Калинић ( Милана Вукоса 44)
Љубомир Марковић, Алекса Игњатовић, Делегат: Слободан Каличанин
86187 КК Беко : КК Жарково 82 : 85
17.03.2024
12:30
Хала Падинска Скела ( Дејана Смиљковића 121)
Стеван Гуџулић, Душко Милаковић, Делегат: Александар Тодоровић
86188 ОКК Београд : КК Житко Баскет 62 : 69
16.03.2024
16:20
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
Алекса Игњатовић, Вук Иванчевић, Делегат: Никола Томић
86189 КК Реал Београд : КК Беовук 72 71 : 80
17.03.2024
12:30
Спортски центар Милан Гуровић ( Колумбова 8, Сурчин)
Видан Перуничић, Александар Лазић, Делегат: Александар Кнежевић
86190 ШКК Звездара : КК Церак 70 : 68
16.03.2024
17:20
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
Милош Прица, Антоније Луковић, Делегат: Александар Рашинац
86191 КК Жарково : КК Церак 73 : 69
23.03.2024
12:10
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Видан Перуничић, Мирко Весковић, Делегат: Александар Толић
86192 КК Визура : КК Беко 69 : 76
23.03.2024
18:50
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
Драган Јаковљевић, Лука Миљковић, Делегат: Милан Раденковић
86193 КК Еко Спорт Ребрача : БКК Раднички 60 : 76
24.03.2024
16:20
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
Антоније Луковић, Димитрије Карановић, Делегат: Александар Варађан
86194 КК Беовук 72 : КК Младост Веба 41 : 67
27.03.2024
21:15
Хала Слодес ( Борска 92ф)
Огњен Ћурчић, Марко Пауновић, Делегат: Алекса Симић
86195 КК Житко Баскет : КК Реал Београд 96 : 92
23.03.2024
13:30
Спортски центар Кошутњак - велика сала ( Кнеза Вишеслава 72 )
Далибор Шуштершић, Вукашин Толић, Делегат: Урош Чукић
86196 ОКК Београд : ШКК Звездара 67 : 77
24.03.2024
12:20
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
Душко Милаковић, Алекса Штрбац, Делегат: Бојан Драшкић
86197 КК Младост Веба : КК Житко Баскет 73 : 55
04.04.2024
21:20
Спортски центар Мастер ( Цветна 4)
Петар Ђоковић, Видан Перуничић, Делегат: Стеван Радић
86198 БКК Раднички : КК Беовук 72 77 : 56
30.03.2024
14:45
Хала Давид Калинић ( Милана Вукоса 44)
Љубомир Марковић, Предраг Ширко, Делегат: Александар Варађан
86199 КК Беко : КК Еко Спорт Ребрача 84 : 75
30.03.2024
18:00
Хала Падинска Скела ( Дејана Смиљковића 121)
Душко Милаковић, Алекса Игњатовић, Делегат: Александар Тодоровић
86200 КК Церак : КК Визура 66 : 53
31.03.2024
17:20
Уједињене Нације ( Борова 8)
Огњен Ћурчић, Петар Ђоковић, Делегат: Љиљана Благојевић
86201 КК Реал Београд : ОКК Београд 89 : 92
04.04.2024
21:15
Спортски центар Милан Гуровић ( Колумбова 8, Сурчин)
Драган Јаковљевић, Далибор Шуштершић, Делегат: Александар Кнежевић
86202 ШКК Звездара : КК Жарково 57 : 56
03.04.2024
21:10
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
Димитрије Карановић, Страхиња Стаменковић, Делегат: Вукашин Курћубић
86203 КК Визура : КК Жарково 74 : 56
08.04.2024
15:50
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
Видан Перуничић, Мирко Весковић, Делегат: Александар Вранеш
86204 КК Еко Спорт Ребрача : КК Церак 72 : 64
05.04.2024
20:20
Хала Стар Wеллнесс ( Браће Јерковић 112)
Димитрије Карановић, Алекса Игњатовић, Делегат: Алекса Симић
86205 КК Беовук 72 : КК Беко 42 : 58
06.04.2024
13:40
Вук Караџић ( Таковска 41)
Димитрије Карановић, Вук Матић, Делегат: Мирко Ненадић
86206 КК Житко Баскет : БКК Раднички 86 : 90
06.04.2024
13:30
Спортски центар Кошутњак - велика сала ( Кнеза Вишеслава 72 )
Петар Ђоковић, Вукашин Толић, Делегат: Драгиша Варава
86207 ОКК Београд : КК Младост Веба 68 : 76
06.04.2024
18:20
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
Максим Тврдишић, Алекса Штрбац, Делегат: Никола Томић
86208 КК Реал Београд : ШКК Звездара 70 : 78
08.04.2024
21:20
Спортски центар Милан Гуровић ( Колумбова 8, Сурчин)
Лазар Костић, Петар Јанкулоски, Делегат: Александар Кнежевић
86209 КК Младост Веба : КК Реал Београд 75 : 71
11.04.2024
21:15
Спортски центар Мастер ( Цветна 4)
Димитрије Карановић, Антоније Луковић, Делегат: Горан Радовановић
86210 БКК Раднички : ОКК Београд
13.04.2024
10:00
Хала Давид Калинић ( Милана Вукоса 44)
Алекса Игњатовић, Хелена Маринковић, Делегат: Слободан Каличанин
86211 КК Беко : КК Житко Баскет
15.04.2024
21:20
Хала Падинска Скела ( Дејана Смиљковића 121)
Петар Ђоковић, Страхиња Стаменковић, Делегат: Александар Тодоровић
86212 КК Церак : КК Беовук 72
14.04.2024
17:20
Уједињене Нације ( Борова 8)
Милош Димитријевић, Милош Ђурђић, Делегат: Александар Толић
86213 КК Жарково : КК Еко Спорт Ребрача
14.04.2024
18:10
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Дуња Поповић, Вукашин Толић, Делегат: Никола Томић
86214 ШКК Звездара : КК Визура
14.04.2024
16:10
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
Алекса Игњатовић, Петар Ђоковић, Делегат: Мирко Ненадић