lat|eng
Насловна > Резултати
Група: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |

КАДЕТИ/Београдска лига/Група 1
1.КК Земун 21091676:47019
2.КК Абба (Барич)1073596:59617
3.ОКК Београд 2972537:46216
4.КК Сопот1064538:51016
5.КК Борча1055717:62615
6.КК Радивој Кораћ1046470:58514
7.КК Ас Баскет1046565:56114
8.ШКК Звездара 21037483:55613
9.КК Еко Спорт 2936445:50712
10.КК Беостајл1019518:67211
88177 КК Земун 2 : ОКК Београд 2
25.02.2024
10:20
Мајка Југовића ( Градски парк 9)
88178 КК Сопот : КК Радивој Кораћ
25.02.2024
19:30
Јелица Миловановић (Сопот) ( Кнеза Милоша 12)
88179 КК Борча : КК Беостајл
24.02.2024
12:30
Стеван Сремац (Борча) ( Трг ослобођења 3)
88180 КК Ас Баскет : КК Абба (Барич)
24.02.2024
18:45
Кнегиња Милица ( Јурија Гагарина 78)
88181 ШКК Звездара 2 : КК Еко Спорт 2
25.02.2024
16:20
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
88127 ОКК Београд 2 : КК Еко Спорт 2 59 : 41
19.11.2023
14:20
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
88128 КК Земун 2 : КК Радивој Кораћ 66 : 33
18.11.2023
17:20
Мајка Југовића ( Градски парк 9)
88129 КК Сопот : КК Беостајл 73 : 38
19.11.2023
16:00
Јелица Миловановић (Сопот) ( Кнеза Милоша 12)
88130 КК Борча : КК Абба (Барич) 68 : 67
21.11.2023
21:15
Стеван Сремац (Борча) ( Трг ослобођења 3)
88131 КК Ас Баскет : ШКК Звездара 2 66 : 33
18.11.2023
14:00
Кнегиња Милица ( Јурија Гагарина 78)
88132 ОКК Београд 2 : КК Земун 2 49 : 52
26.11.2023
19:20
Балон Радомир Шапер ( Здравка Челара 14)
88133 КК Абба (Барич) : КК Ас Баскет 34 : 62
25.11.2023
17:00
14. Октобар (Барич) ( Обреновачки друм 132)
88134 КК Беостајл : КК Борча 53 : 76
25.11.2023
18:15
Браћа Јерковић ( Стјепана Супанца 15)
88135 КК Радивој Кораћ : КК Сопот 45 : 67
25.11.2023
14:00
Милан Ђ. Милићевић ( Боривоја Стевановића 27а)
88136 КК Еко Спорт 2 : ШКК Звездара 2 60 : 46
25.11.2023
15:40
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
88137 КК Земун 2 : КК Еко Спорт 2 58 : 36
05.12.2023
21:20
Мајка Југовића ( Градски парк 9)
88138 КК Сопот : ОКК Београд 2 29 : 40
02.12.2023
20:15
Јелица Миловановић (Сопот) ( Кнеза Милоша 12)
88139 КК Борча : КК Радивој Кораћ 57 : 59
03.12.2023
12:40
Стеван Сремац (Борча) ( Трг ослобођења 3)
88140 КК Ас Баскет : КК Беостајл 70 : 43
03.12.2023
16:30
Кнегиња Милица ( Јурија Гагарина 78)
88141 ШКК Звездара 2 : КК Абба (Барич) 62 : 55
03.12.2023
12:45
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
88142 ОКК Београд 2 : КК Борча 68 : 67
09.12.2023
12:20
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
88143 КК Земун 2 : КК Сопот 69 : 31
11.12.2023
21:45
Хала Пинки ( Градски парк 2)
88144 КК Беостајл : ШКК Звездара 2 50 : 60
24.12.2023
16:30
Браћа Јерковић ( Стјепана Супанца 15)
88145 КК Радивој Кораћ : КК Ас Баскет 59 : 57
09.12.2023
15:40
Милан Ђ. Милићевић ( Боривоја Стевановића 27а)
88146 КК Еко Спорт 2 : КК Абба (Барич) 47 : 50
09.12.2023
15:30
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
88147 КК Сопот : КК Еко Спорт 2 64 : 44
25.01.2024
20:45
Јелица Миловановић (Сопот) ( Кнеза Милоша 12)
88148 КК Борча : КК Земун 2 89 : 99
23.01.2024
21:15
Стеван Сремац (Борча) ( Трг ослобођења 3)
88149 КК Ас Баскет : ОКК Београд 2 58 : 64
16.12.2023
15:30
Кнегиња Милица ( Јурија Гагарина 78)
88150 ШКК Звездара 2 : КК Радивој Кораћ 51 : 32
16.12.2023
17:40
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
88151 КК Абба (Барич) : КК Беостајл 63 : 60
16.12.2023
17:00
14. Октобар (Барич) ( Обреновачки друм 132)
88152 ОКК Београд 2 : ШКК Звездара 2 59 : 47
23.12.2023
16:20
Балон Радомир Шапер ( Здравка Челара 14)
88153 КК Земун 2 : КК Ас Баскет 83 : 38
24.12.2023
17:20
Сава Шумановић (Алтина) ( Добановачки пут 107)
88154 КК Сопот : КК Борча 51 : 50
18.01.2024
13:00
Јелица Миловановић (Сопот) ( Кнеза Милоша 12)
88155 КК Радивој Кораћ : КК Абба (Барич) 61 : 63
24.12.2023
14:30
Милан Ђ. Милићевић ( Боривоја Стевановића 27а)
88156 КК Еко Спорт 2 : КК Беостајл 67 : 52
23.12.2023
15:20
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
88157 КК Борча : КК Еко Спорт 2 88 : 53
27.01.2024
12:30
Стеван Сремац (Борча) ( Трг ослобођења 3)
88158 КК Ас Баскет : КК Сопот 55 : 65
27.01.2024
19:20
20. Октобар ( Омладинских бригада 138)
88159 ШКК Звездара 2 : КК Земун 2 50 : 54
28.01.2024
16:30
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
88160 КК Абба (Барич) : ОКК Београд 2 67 : 60
27.01.2024
17:00
14. Октобар (Барич) ( Обреновачки друм 132)
88161 КК Беостајл : КК Радивој Кораћ 53 : 58
27.01.2024
18:30
Браћа Јерковић ( Стјепана Супанца 15)
88162 ОКК Београд 2 : КК Беостајл 81 : 52
04.02.2024
13:20
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
88163 КК Земун 2 : КК Абба (Барич) 48 : 56
13.02.2024
21:20
Мајка Југовића ( Градски парк 9)
88164 КК Сопот : ШКК Звездара 2 52 : 44
17.02.2024
20:30
Јелица Миловановић (Сопот) ( Кнеза Милоша 12)
88165 КК Борча : КК Ас Баскет 79 : 51
04.02.2024
12:30
Стеван Сремац (Борча) ( Трг ослобођења 3)
88166 КК Еко Спорт 2 : КК Радивој Кораћ 38 : 42
04.02.2024
12:20
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
88167 КК Ас Баскет : КК Еко Спорт 2 48 : 59
10.02.2024
16:00
Кнегиња Милица ( Јурија Гагарина 78)
88168 ШКК Звездара 2 : КК Борча 48 : 68
10.02.2024
15:15
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
88169 КК Абба (Барич) : КК Сопот 64 : 53
10.02.2024
16:50
14. Октобар (Барич) ( Обреновачки друм 132)
88170 КК Беостајл : КК Земун 2 56 : 71
11.02.2024
18:20
Браћа Јерковић ( Стјепана Супанца 15)
88171 КК Радивој Кораћ : ОКК Београд 2 49 : 57
10.02.2024
14:15
Милан Ђ. Милићевић ( Боривоја Стевановића 27а)
88172 ШКК Звездара 2 : КК Ас Баскет 42 : 60
16.02.2024
12:15
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
88173 КК Абба (Барич) : КК Борча 77 : 75
16.02.2024
16:30
14. Октобар (Барич) ( Обреновачки друм 132)
88174 КК Беостајл : КК Сопот 61 : 53
18.02.2024
16:30
Браћа Јерковић ( Стјепана Супанца 15)
88175 КК Радивој Кораћ : КК Земун 2 32 : 76
18.02.2024
12:15
Милан Ђ. Милићевић ( Боривоја Стевановића 27а)
88176 КК Еко Спорт 2 : ОКК Београд 2
88177 КК Земун 2 : ОКК Београд 2
25.02.2024
10:20
Мајка Југовића ( Градски парк 9)
88178 КК Сопот : КК Радивој Кораћ
25.02.2024
19:30
Јелица Миловановић (Сопот) ( Кнеза Милоша 12)
88179 КК Борча : КК Беостајл
24.02.2024
12:30
Стеван Сремац (Борча) ( Трг ослобођења 3)
88180 КК Ас Баскет : КК Абба (Барич)
24.02.2024
18:45
Кнегиња Милица ( Јурија Гагарина 78)
88181 ШКК Звездара 2 : КК Еко Спорт 2
25.02.2024
16:20
Павле Савић ( Косте Нађа 25)